2014 Yemek Masası Modelleri

Yönetici 23 Ocak 2014 4
2014 Yemek Masası Modelleri

Yemek Odası Dekorasyonu

İnsanoğlu yaşam alanında daima rahatta olmak ister. Bu isteğinden dolayı da yaşadığı alanı en konforlu şekilde düzenlemek ister. Baktığımız zaman evimizde, ofisimizde geçirdiğimiz vakit süresince en çok kullandığımız mobilyaların seçiminde hep rahatlığı ararız. Bunun yanı sıra yaşam alanlarımızın görsel anlamda da estetik güzelliğe sahip olması gerekmektedir. Misafirperver bir toplum olduğumuz için misafirlerimize daima en şık ve en konforlu ortamlar sunmak isteriz. İşte bu noktada ön plana yemek odası dekorasyonu çıkmaktadır. Yemek yerken hepimiz için konfor ilk sırada yer alsa da şık bir ortamda yemek yemek de herkesin isteyeceği bir şeydir.

Yemek Masası Takımları

2014 yemek masası modelleri arasında klasik mobilyalar revaçta olmakla birlikte eskitme yemek odası takımları da son zamanların en fazla tercih edilen mobilyaları arasında yer alıyor. Yemek masası modelleri seçiminde yapmanız gereken evinizde yemek odası olarak kullanabileceğiniz alanın ölçülerine göre hareket etmek olacaktır. Şöyle ki küçük bir alana sahipseniz eğer kullandığınız yemek masası modelinin boyutunun küçük olmasından ziyade renginin de açık tonlarda olması çok önemlidir. Aksi halde koyu tonların odayı daha da daraltacağı göz önüne alındığı zaman yemek odası takımlarında renk seçiminin de ne kadar önemli olduğunu anlamış olacaksınız. Yemek masası fiyatları kalitesine göre değişiklik göstermekle birlikte el işçiliği olan mobilyalar fiyat olarak diğerlerine göre daha pahalıdır.

2014-yemek-masası-modelleri

Alize Klasik Yemek Odası

ahşap-yemek-masa-modelleri

Defne Klasik Yemek Odası

klasik-yemek-masası-modelleri

Osmanlı Klasik Yemek Odası

yemek-masası-fiyatları

Arda Klasik Yemek Odası

yemek-masası-fiyatları

Saray Klasik Yemek Odası

yemek-masası-modelleri-ankara

Vizyon Klasik Yemek Odası

yemek-masası-modelleri-fiyatları

Quantum Klasik Yemek Odası

yemek-masa-ve-sandalye-modelleri

Bergama Klasik Yemek Odası

Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları

Siz de evinizde hem kendiniz hem de misafirleriniz için şık dekorasyonlar yapmak istiyorsanız Masko 4B‘de bulunan Asortie Mobilya‘ya gelerek, yemek masası modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olun ve dilediğiniz modelde ve tarzda evinize zenginlik katın.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. nuray 24 Ocak 2014 at 09:57 - Reply

  yemek odası dekorasyonu yapma bence çok zevkli. diğer dekorasyonlara göre daha kolay ama tabi ne istediğinize mobilya alışverişine çıkmadan önce karar vermelisiniz. klasik mobilyalar arasında çok fazla çeşit var zaten istediğiniz ölçü ve renklerde tasarımlar da yapıyorlar.

 2. ebru 26 Ocak 2014 at 11:57 - Reply

  alize klasik yemek odasının rengi muhteşem. çok beğendim. ve de çok farklı diğer yemek odası modellerinden.

 3. gözde 27 Ocak 2014 at 10:04 - Reply

  yemek odası takımlarında yüksek masaları pek sevmiyorum açıkcası. masa biraz alçak olduğu zaman daha rahat ve konforlu oluyor. osmanlı klasik yemek odası takımı saray mobilyası gibi.

 4. ipek 3 Temmuz 2015 at 16:59 - Reply

  Quantum klasik yemek odasında camlı vitrini daha geniş yaptırma olasılığı varmı

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica