Ağır Roman Yeni Dünya Ekranlara Erken Veda Etti.

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Ağır Roman Yeni Dünya Ekranlara Erken Veda Etti.

AĞIR ROMAN YENİ DÜNYA EKRANLARA VEDA ETTİ.

Star Tv ekranlarında her Perşembe akşamı seyirci ile buluşan Ağır Roman Yeni Dünya dizisi 13 Aralık 2012 akşamı final bölümü ile ekranlara veda etti.

İstanbul’da bir kenar mahallede yaşanan farklı hayat tarzlarını öykü edinen Ağır Roman dizisi yayından kaldırıldı. Başrollerinde Tamer Tıraşoğlu, Onur Saylak, Begüm Birgören, Özge Özpirinçci, Sumru Yavrucuk, Murat Daltaban, Macit Koper, Nesrin Cavadzade ve Erkan Bektaş’ın yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor.

78442

Balat’ta çekimleri yapılan dizi ilk çıktığında çok büyük bir ilgi görse de daha sonra dizinin reytinglerinde ciddi bir azalma oldu. Dizi karakterlerin çok fazla argo konuşması. Dizideki konuşmaların sık sık biiiippp sesi ile engellenmesi, dizideki karakterlerin birbirlerine uyguladığı şiddet ve konusu itibariyle fazla vurdulu kırdılı olmasının, dizinin reytinglerinin düşmesine neden olduğu söyleniyor.

Ağır Roman neden yayından kalktı.
Ağır Roman Yeni Dünya dizisinin yayından kaldırılmasının nedeni izlenme oranları. Dizinin izlenme oranlarının son zamanlarda ciddi oranda düştüğü söyleniyor. Reytin kurbanı olan Ağır Roman, final bölümü ile izleyicilere veda etti.

 


One Comment »

  1. Ecem 29 Kasım 2013 at 10:20 - Reply

    severek izlerdim bu diziyi. artık insanlar dizileri internetten takip ettiği için izlenme oranları düşüyor ve çoğu dizi yayından kaldırılıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica