Angola Saksan Kültürünün Kişilikli Mutfakları

Yönetici 21 Ekim 2013 2
Angola Saksan Kültürünün Kişilikli Mutfakları

ANGOLA SAKSAN MUTFAK TARZI

Angola Saksan kültürünü mutfağınızda yaşatmak için sizlere küçük önerilerimiz var.

untitled_bmp1

Angola Saksan kültürü İngilizlerin atalarının oluşturduğu kültüre verilen isimdir. Angola Saksan mutfakları sizlere oraya aitmiş hissini veren samimiyet havasında dekore edilen mutfaklardır. Angola Saksan mutfak tarzı İngilizlerin banliyo kültüründen doğmuş ve etkisi yıllar geçtikçe bizim ülkemizde de hissettirmeye başlamıştır.

untitled_bmp2

Doğanın etkilerinin yansıtıldığı mutfak dekorasyonda mutfaklar doğaya yansıtılan bir kapıdır. Ağaçlar,kuşlar,böcekler bu tasarımın vazgeçilmez öğesidir. Havaların güzel gittiği şu günlerde ilham alınacak en doğru tarz.

untitled_bmp3

Altın rengi, sarılar,kırmızılar,yeşilin binbir tonu ve mavi Angola Saksan kültürünü oluşturan öğelerdir. Mutfak dekorasyonunda bu renkleri farklı güzellikteki çiçekler ile evlerinize taşıyabilirsiniz.

Bu kültürün önemli bir parçası da ahşaptır. Mobilyalarınızı seçerken mutlaka ahşap parçalara yer verin. Eskitilmiş ahşap görünümünün verildiği bir sandalyenin mutfağınıza kattığı ahenge siz de şaşıracaksınız.

Farklı mutfak aksesuarları bir renk cümbüşü yaratabilir bu tarzı en uygun şekliyle mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Yapılan değişiklikler sıcak ve samimi bir havaya kavuşan mutfağınızdan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.


2 Comments »

  1. hatice 14 Kasım 2013 at 10:52 - Reply

    o kadar güzel mutfak modelleri var ki insan gün boyu vaktini mutfakta geçirse sıkılmaz. mutfak dekorasyonunda ev rahatlığını sağlayan mutfak tasarımlarını çok seviyorum.

  2. ertem 16 Aralık 2013 at 10:08 - Reply

    mutfak dekorasyonunda ne tarz kullanılırsa kullanılsın daha çok kaliteli mutfak dolaplarına yönelinmesi gerektiğini düşünüyorum. kaliteli olduktan sonra şıklık gelecektir bence.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica