Antika Telefonlar

Yönetici 24 Aralık 2013 4
Antika Telefonlar

Antika Hediyeler

Mobilyalar, tasarımları ve tarzları ne olursa olsun, yerleştirildikleri mekânlara yaşam kalitesi ve kullanım kolaylığı katmaktadırlar. Her ne kadar uzman marka ve kaliteli modellerden seçilirse seçilsinler, uygun aksesuarlar ile süslenmemiş bir mekân, içinde bulunan kişilere daima eksikliğini hissettirecektir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için, aksesuar ve süsleme seçenekleri ile evinizi zenginştirebilirsiniz. Kimi zaman mobilyaların eksiklerini tamamlayan, kimi zaman ise eşyaların genel tarzına uyum sağlayan eklemeler yapan aksesuarlar, çoğu zaman kullanım ömrünü tamamlamış fakat görsel güzellik sağlayan ürünlerden oluşmaktadırlar. Antika telefonlar, günümüzde en sık kullanılan aksesuar çeşitlerine örnek olarak gösterilebilir.

Antika Telefon Modelleri

Günümüzde teknolojik imkânların gelişmesi ile birlikte sayısız yeni özellik kazanan telefonlar, maalesef estetik görünüşlerini tamamı ile yitirmiş durumdadırlar. 1940’lı yıllardan itibaren 19780’lere kadar üretilen telefonlar ise, zamanın çizgilerini en ince ayrıntısına kadar taşıyan ve her bir parçası ayrı bir sanat eseri sayılabilecek şekilde dizayn edilmekteydi. İçinde yaşadığımız zamanda bu tarz tasarımlar ancak özel istekler üzerine yapılıyor olsa da, geçirdiği yıllar süresince kaliteli biçimde kullanılmış ve muhafaza edilmiş antika telefon modelleri, aksesuar seçimini bu yönde yapmak isteyen insanlara ulaşabilmektedir. Modeller arasında ahşap, bakır ve hatta gümüş işlemeli telefonların bulunması, klasik tarzda mobilya seçimine sahip olan odalarda otantik bir hava yaratılmasına ve zamanın içerisinde ufak bir yolculuğa çıkılmasına yardımcı olmaktadır.

antika-hediyeler

antika-telefon-fiyatları

eskitme-telefonlar

porselen-telefonlar

 

salon-telefonlar

Antika Telefon Fiyatları

Her ne kadar eski olsalar da, çoğu antika telefon çeşitleri kaliteli yapıları sayesinde halen çalışır durumdadır. Uygun bağlantı yöntemleri kullanılarak evin hattına da bağlanabilen bu cihazlar, gerek aksesuar gerekse üst düzey kullanım anlamında uzun yıllar hizmet vermeyi de sürdürebilmektedirler. Tüm antika ve modern tarzdaki ürünlerin fiyatları değişiklik göstermektedir.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. helin 25 Aralık 2013 at 10:07 - Reply

  antika hediye almayı düşünenler için bence antika telefonlar tercih edilebilir. klasik bir dekorasyonda antika telefon gibi aksesuarların kullanılması bence hoş bir görünüm sağlayacaktır.

 2. zeliş 26 Aralık 2013 at 10:03 - Reply

  bazı evlerde antika telefonlar aksesuar olarak kullanılıyor bazı evlerde ise hala kullanılan telefonlar var. bence çok otantik ve nostaljik bir havası oluyor.

 3. nurten 15 Ocak 2014 at 09:50 - Reply

  günümüzde ev telefonları cep telefonu ve internet gibi iletişim araçlarının daha da yaygınlaşmasıyla önemi yitirdi aslında. antika telefonlar dekoratif anlamda kullanılabilir diye düşünüyorum.

 4. mehmet 31 Ağustos 2015 at 13:29 - Reply

  antika telefon modelleri bir ara çok yaygınlaştı hemen hemen herkes evine nostalji katsın diye salonun bir köşesine koyuyordu ama şimdi okadar yok sanki

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica