Arabalı Bebek Odası Takımları

Yönetici 25 Şubat 2014 1
Arabalı Bebek Odası Takımları

Arabalı Bebek Beşikleri

Son yıllarda şık ve modern tasarımları ile göz önüne çıkan bebek odası takımları, birbirinden farklı desenlerden oluşuyor. Kız yada erkek çocuklarınız için üretilen arabalı bebek odası takımları oldukça fazla tercih ediliyor. Beğeni ile kullanılan ve son derece modern bir görüntü oluşturan bu modellerin büyük bir kısmı erkeklere yönelik tasarlanıyor.

Arabalı Bebek Odası Dekorasyonu

Barbie’nin arabası ya da yarış arabaları şeklinde tasarlanan çocuk odası takımlarının yanı sıra, yeni doğan bebeklere yönelik bal kabağı arabaları şeklinde beşikler de bulunuyor. Her birinin ayrı şıklıkta ve güzellikte olduğu mobilyalara bakmak bile içinizi açmaya yetecek. Bir anda çocukluğunuza dönmek isteyeceğiniz bu modeller ile başka dünyalara yolculuk yapacaksınız.

arabalı-bebek-beşikleri

arabalı-bebek-beşikleri-fiyatları

arabalı-bebek-odası-takımları-ve-fiyatları

Bebek Odası Takımları Fiyatları

İstediğiniz tarzda ve renkte tasarlanan bebek odası takımları içinde en dikkat çekici olanları ise arabalı modeller. Sıra dışı şekilleri ve olağanüstü konforu ile hem büyüklerin hem küçüklerin ilgisini çekecek.
BENZER KONULAR »

One Comment »

  1. rezzan 25 Şubat 2014 at 14:53 - Reply

    bal kabağı şeklindeki bebek beşiği muhteşem görünüyor ama kullanımı zor olur onun. bebek odası dekorasyonunda şık durur ama yine de dekoratif amaçlı kullanılabilir daha çok.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica