Asortiden Elit Tasarım: Elita Koltuk Takımı

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Asortiden Elit Tasarım: Elita Koltuk Takımı

KLASİK MOBİLYANIN GÖZ BEBEĞİ ASORTİDEN ELİTA KOLTUK TAKIMI

2013 klasik mobilya trendlerinin çizgileri ASORTİE tarafından çizildi

2013 yılına yaklaşırken klasik mobilya alanında hangi renklerin ve objelerin tercih edileceği, hangi tarz tasarımların tercih edileceği Klasik Mobilyanın trend ismi Asortie‘nin 2013 tasarımlarıyla belli oldu.
Klasik mobilya tasarımında yılların birikimi ile faaliyet gösteren Asortie Mobilya, klasik yemek odası, klasik yatak odası, klasik koltuk takımı ve klasik aksesuarlarda kendine özgü çizgisi ile tasarladığı mobilyalarını Masko Mobilyacılar Sitesindeki showroomunda görücüye çıkardı.

koltuk-takimi-1

2013 koleksiyonlarına incelemeye aldığımız Asortie’ nin Elita Koltuk Takımı salonlarında gösteriş ile konforu bir arada isteyenlerin tercihi oluyor. Klasik koltuk takımlarının alışılagelmiş gövde tasarımlarından farklı bir dizayn tercih edilerek oluşturulan Elita Koltuk Takımı sırt ve kol kısımlarında dizaynları ile dikkat çekiyor.
Elita Koltuk Takımı, iki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşuyor. İsteğe göre kendi motiflerinden tasarlanan sehpa takımı ile de kombine edilebilmektedir.

koltuk-takimi-2

Kanepe ve koltukların alt saçakları klasik oyma işçiliği ile tercih edilmiş. Tamamen doğal ahşaptan el oyması işçiliği ile yapılan koltuk takımının ahşap kısımlarında altın varak uygulaması yapılarak yaşam mekanlarınızda kendinizi değerli hissetmeniz sağlanmış.

koltuk-takimi-3


One Comment »

  1. melike öz 29 Ekim 2013 at 01:00 - Reply

    klasik mobilyalarda dikkatimi çeken şey hemen el işçiliği oluyor. elita koltuk takımı da bu anlamda çok iyi tasarlanmış bence.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica