Asortie Mobilya

Yönetici 30 Aralık 2013 4
Asortie Mobilya

Klasik Mobilya Mağazaları

Asortie Mobilya mükemmellik anlayışı konusunda son derece hassas olan kişilerin tercih ettiği bir mobilya markasıdır. 47 yıl önce mobilya sektörüne adımını atan ve bu tarihten sonra giderek daha farklı tasarımlarla adını daha da üst sıralara taşıyan söz konusu mobilya firması her zaman aynı heyecanla mobilya tasarımı yapmaktadır.

Özel Mobilya Tasarımı

1995 yılından beri tecrübesini konuşturan Asortie Mobilya kendine özgü çizgisini ve bakış açısını sürdüren bir firmadır. Zamanın moda anlayışına uygun bir perspektifle çalışan firma için önemli olan “mükemmel mobilya” hedefine ulaşmaktır. Bunun için mobilya kullanıcısına hitap eden ve kullanıcının hayallerini gerçekleştiren mobilyaların tasarlanmasını sağlamaktadır.

Kullanıcıya mutluluk veren, onu rahatlatan tasarımlara imza atan Asortie Mobilya adını daha da modern tasarımlarla duyurmaktadır. Mobilyaların hiçbirini farklı kategorilere ayırmayan söz konusu mobilya şirketi modern, klasik, avangarde gibi pek çok farklı mobilya türünü üretmektedir. Konfor, rahatlık ve şıklık söz konusu markamız için son derece önemlidir. Hayal ettiğiniz mobilyayı herhangi bir kalıp içinde düşünmeniz gerekmez. Alışına kalıplardan çok daha farklı şekillerde tasarlanan mobilyalar farklı motiflerle süslenecektir. Tasarımcıların hayallerinizi çizdiği mobilyalar uzun süreli deneyimin ürünüdür.

Asortie Mobilya sadece şık değil, aynı zamanda son derece sağlamdır. Dayanıklı olan mobilyalarımızın üretiminin her aşamasında müşterilerin görüşleri dinlenmekte ve onlardan ilham alınmaktadır. Müşterilerin hobilerine göre üretim yapmak son derece önemlidir. Bu nedenle söz konusu mobilya firmamıza sadece ne istediğinizi söylemek yeterli olacaktır. Tasarımlarımız tamamen sizin hayallerinizden esinlenerek ortaya çıkmaktadır.

asortie

Beylerbeyi Klasik Berjer

asortie-klasik-mobilya

Hanedan Klasik Koltuk Takımı

klasik-mobilya-markaları

Venüs Klasik Sandalye

özel-mobilya-tasarımı

Hanedan Kapitoneli Kanepe

özel-tasarım-ev-mobilyası

Ekselans Klasik Berjerler

özel-tasarım-mobilya-imalatı

Beylerbeyi Klasik Koltuk

özel-tasarım-ofis-mobilyası

Hanedan Berjerler

Asortie Mobilya

Asortie Mobilya el emeği ile ortaya konan ürünleri piyasaya sürmektedir. Ürünlerimiz fabrikalarda milyonlarca adet üretilmekte ve toplumun büyük kısmına dağıtılmaktadır. Marka olmayı son derece önemseyen firmamız hem sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak hem de size sizi hatırlatacak olan ürünlerdir. Ürünlerde kesinlikle polyester, poliüretan gibi fabrikasyon malzemelerin kullanılmadığı mobilya şirketimiz kaliteden kesinlikle taviz vermemektedir. Şıklık ve zarafet bizim için her şeyden daha önemlidir.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. Belçim 31 Aralık 2013 at 10:07 - Reply

  asortie mobilyanın yeni sezon ürünleri harika görünüyor. özellikle de hanedan klasik koltuk takımı çok hoşuma gitti.

 2. aysima 2 Ocak 2014 at 09:59 - Reply

  el emeği olan her şey benim için bir adım öndedir. klasik mobilyalar da bu yüzden modern mobilyalara göre benim gözümde çok çok üst sıralarda yer alıyor çünkü klasik mobilyalar el işçiliği ile üretiliyor ve oyma sanatı kullanılması da bu klasik mobilyaları daha üst seviyeye taşıyor.

 3. aynur 15 Ocak 2014 at 09:55 - Reply

  venüs klasik sandalye çok hoşuma gitti. ekselans klasik berjerler de aynı şekilde göz kamaştırıyor. asortie mobilya el emeği olan tasarımlar yaptığı için çok beğeniyorum. tebrikler…

 4. Birsen 3 Temmuz 2015 at 18:06 - Reply

  hanedan kapitoneli kanepe tam benim zevkimi yansıtıyo hem çok şık hemde nazik bir havası var

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica