Asortie Mobilya’dan Sevgililer Gününe Özel Yatak Odası Takımı

Yönetici 12 Şubat 2015 5
Asortie Mobilya’dan Sevgililer Gününe Özel Yatak Odası Takımı

Lüks mobilyanın önemli markası Asortie, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel olarak tasarladığı sıradışı yatak odası takımı ile göz kamaştırıyor.

Yatak odalarını sevgililer gününde hayal odasına çevirmek isteyenlere özel olarak aşkın rengi kırmızı ve zerafetin rengi altın varak ile kombin edilen yuvarlak yatak odası takımının adı Hayal…

Hayal yatak odası takımı, Asortie Mobilya’nın aşk temalı en dikkat çeken modeli. Alışılagelmişten farklı tasarımı ve dikkat çekici renkleri ile Hayal yatak odası aşkın sonsuzluğunu çağrıştırıyor. 14 Şubat’a sayılı günler kala hala leylalarına nasıl bir sürpriz yapacağına karar verememiş mecnunlara Hayal odasına bir bakmalarını öneriyoruz.

Asortie Mobilya‘nın özel üretimlerinden olan Hayal yatak odası takımı, tamamen kapitoneden döşenmiş şaşalı bir yatak başlığı, sınırları zorlayan yuvarlak bir yatak, iki adet komodin ve bir tuvalet masasından oluşuyor. Rahatına düşkünler için, isteğe göre tam ortopedik yatak da takıma ilave edilebiliyor. Siyah parlak zemin üzerine altın varak uygulamalar ile zenginleştirilen Hayal yatak odası, farklı renk seçenekleri ile de çiftlerin isteği doğrultusunda tasarlanabiliyor.

hayal-yatak-odası


5 Comments »

 1. Yadigar 24 Mart 2015 at 15:59 - Reply

  Ben bu takımı maskoda bir klasik mobilya firmasında görmüştüm. sevgililer günü mobilyaları için doğru bir seçim olmuş.

 2. suna 3 Temmuz 2015 at 12:01 - Reply

  Bu yatak odasında varak ve kapitonenin şıklığı tam yerinde kullanılmış

 3. gül 25 Temmuz 2015 at 16:00 - Reply

  Adı üstünde Hayal yatak odası takımı.Gerçekten aşkın rengi kırmızı ve kapitonelerle çok güzel bir takım tasarlamışlar.Yenı trendllerden olan yuvarlak yatak odasını klasık mobilyayla bulusturarak çok basarılı bir iş çıkarmışlar.

 4. anika 1 Ağustos 2015 at 15:52 - Reply

  hayal yatak odasını maskoda Asortie mağazasında gördüm çok etkileyici ancak bizim oda küçük olduğu için tercih edemiyorum

 5. endener 27 Ağustos 2015 at 12:16 - Reply

  resimdeki hayal yatak odasının yatak başlığını daha yüksek yapabilirmiyiz modelde bi bozukluk olurmu

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica