Asortie Sapore Jozefin

Yönetici 23 Ekim 2013 3
Asortie Sapore Jozefin

Asortie Sapore Jozefin İle Evinizin Havasını Değiştirin

Şık mobilyalar almak istiyorsanız Asortie Sapore Jozefin konusunda tercihte bulunmanız gerekmektedir. Asortie Sapore Jozefin son derece büyüleyici bir modeldir.

Asortie yıllardır tanınan bir mobilya markası olarak gün geçtikçe adını daha fazla duyurmaya başlamıştır. Söz konusu firma için önemli olan kesinlikle kaliteden taviz vermemektir. Dolayısıyla gerçekten şık mobilyalar almak istiyorsanız Asortie Sapore Jozefin konusunda tercihte bulunmanız gerekmektedir. Asortie Sapore Jozefin son derece büyüleyici bir modeldir. Söz konusu model tam bir klasiktir. Evinizin herhangi bir köşesinde bu modelde olan bir koltuğunuzun olması o köşeyi kesinlikle son derece zengin gösterecektir. Genellikle kırmızı renk kadife olan bu model üstten eğimli şekilde devam etmektedir. Koltuğun üst kısmındaki eğim son derece çekici durmaktadır. Aynı zamanda kıvrımlı şekilde ilerleyen sarı bölgenin gümüş renginde olması da Asortie Sapore Jozefin modasına yakışmaktadır.

sapore_klasik_jozephine

Asortie Sapore Jozefin klasik koltukla pek çok farklı modelde tasarlanmaktadır. Bu modeller arasından bilinenleri Aşiyan Jozefin, Bihter Avangarde Jozefin, Buselik Jozefin, Şımarık Jozefin tarzı koltuklardır. Bu koltukların başka yerlerde tasarımlanması aynı etkiyi yaratmayacaktır. Aynı zamanda küçük genellikle sarı renkte olan yastıkları ile son derece sempatik duran bu model pahalı olmasına rağmen yoğun olarak tercih edilmektedir.

sapore_oymali_jozephine

Kumaşının genellikle kırmızı olması her zaman öyle olması gerektiğini göstermemektedir. Çiçekli olan modeller de son derece şık durmaktadır. Çiçekli model de kırmızı kadife olan kare ya da yuvarlak olan bir yastıkla desteklenebilir. Bu sayede Asortie Sapore Jozefin markası kendini daha da gösterecektir. Ev dekorasyonu konusunda hassas olan lükse ve kaliteye son derece önem veren, tutku sahibi kişiliklerin tercihi olan Asortie Sapore Jozefin markası pek çok çiftin hayalidir. Bu marka olan koltukların yanına konan küçük biblolar koltuğu daha da gösterişli hale getirecektir. Yanına bir aslan biblosu yerleştirebileceğiniz gibi koltuğu şömine kenarına da dayayabilirsiniz. Her şekilde kendini gösterecek olan koltuk tam bir tasarım harikasıdır. Asortie markasının gözdesi olan bu tasarım harikasını aldıktan sonra evinizin havası değişecek.
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. ayten 28 Ekim 2013 at 12:04 - Reply

    Asortie sapore jozefin modeli çok güzel görünüyor. zaten bu tarz jozefinlere kırmızı renk çok yakışıyor.

  2. hülya 13 Aralık 2013 at 10:22 - Reply

    asortie mobilyanın klasik aksesuarları harika. asortie sapore jozefin modeli de diğer tasarımları gibi müthiş görünüyor.

  3. esin 31 Ağustos 2015 at 15:59 - Reply

    asortie sapore josefin modelini maskoda gördüm gerçekten çok güzel heleki yakından görmek çok hoş

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica