Asortik Aydınlatmalar

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Asortik Aydınlatmalar

AYDINLATMALAR ARTIK ÇOK ASORTİK

Klasik mobilyanın bir numaralı temsilcisi Asortie salonunuza görkem katacak birbirinden şık avizeler tasarladı.

İkitelli Masko’da bulunan Asortie firması müşterilerinin yoğun ısrarlarını kırmayarak aydınlatma sektörüne el attı. Klasik yemek odaları , klasik yatak odaları, klasik koltuk takımları derken aydınlatma da adından söz ettirmek isteyen Asortie Klasik Mobilya şık ve gösterişli aydınlatma üniteleriyle sizlerle.

Aydınlatama ünitelerini tanıtacağımız Asortie ‘de ilk durağımız baktığımız anda içimizi heyecandan kıpır kıpır eden Abajur Şapkalı Avize oldu. Modern salonlarına klasik bir hava vermek isteyenlerin tercihi olan Abajur Şapkalı Avize Görüntü olarak abajur şapkaları ile zenginleştirilmiş. Abajur Şapkalı Avizenin siyah gövdesi zıt kombinasyonlar yaratmak isteyenlerin uğrak adresi olmuş. Yatak odalarına değişik bir hava katmak isteyenlerin tercihi olan abajur avizeye Asortie tarafından istenilirse daha fazla şapka ilave edilerek salon tipi haline getirilebiliyor.

aydınlatma

Özellikle yatak odalarında komodinler üzerindeki abajurla ile kombine edildiğinde muhteşem bir görüntü veren avize, parlak ve mat metal gövdelere uygulanabiliyor. Gövde üzerinde siyah rengin tercih edildiği kozalak motifleri ise kullanıcının isteğine göre her renk yapılabiliyor.


One Comment »

  1. Nurhan 21 Kasım 2013 at 11:05 - Reply

    bu avize modeli daha çok yatak odasına uygun yani yatak odasına daha çok yakışır böyle bir avize. evin avizelerini değiştirmeyi planlıyorum ama avize fiyatları nasıldır bilmiyorum.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica