Avangard Koltuk Takımları

Yönetici 1 Kasım 2013 7
Avangard Koltuk Takımları

Klasik koltuk takımlarından hoşlanan pek çok kişi Avangard koltuk takımlarını da beğenerek kullanmaktadır. Salonunuz ya da oturma odanız için düşündüğünüz söz konusu modellerin her biri ayrı renk ve desenlerde tasarlanmıştır. Klasik tarzda bir TV ünitesi, klasik bir halı ve bunları destekleyecek aksesuarlarla birlikte kullanabileceğiniz koltuk takımınız son derece şık duracaktır.

Genellikle kahverengi ve tonları koyu renklerden hoşlanan pek çok kişinin kullanmaktan keyif aldıkları tonlardır. Bunun yanında genç evliler genellikle açık renklerden hoşlanmaktadır. Kendini gösteren koltuk takımları gençlerin daha çok hoşuna gitmektedir. Salonunuzu ya da oturma odanızı daha davetkar yapan, misafirlerinizi memnun etmek konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı bilerek kullanacağınız Avangard koltuk takımları şıklık konusunda size gerçekten de aradığınızı sunacaktır.

avangard-1

Genellikle büyük yastıklı modeller daha fazla tercih edilse de küçük yastıklar da bu modellerde son derece şık durabilmektedir. Kare ya da yuvarlak formlarda tasarlanmış olan küçük küçük yastıklar bir oturma odası zarafeti ortaya koyacaktır. Bunun yanında Avangard koltuk takımları kare ya da yuvarlak formları ile de farklı şekillerde ve zarif duracaktır.

avangarde-2

Avangard koltuk takımları modelleri arasında değerlendirme yaparken ilk olarak göz önünde bulundurmanız gereken şey koltuk takımının renginin ve modelinin solonunuz ya da oturma odanızla uyumlu olup olmamasıdır. Bunun ardından rengi konusunda farklı değerlendirmeler yapabilirsiniz. Halının rengi ile zeminin rengi ile uyumlu olan bir koltuk takımı modeli oldukça zarif duracaktır. Tüm bunların yanında dikkat edilmesi gereken başka bir özellik de koltuk takımlarının yumuşak ve yuvarlak hatlarla mı yoksa keskin hatlarla mı tasarlandığıdır. Keskin hatlar salona daha keskin bir ifade verecektir. Yumuşak hatlar ise daha dişi bir ifade sunacaktır.

Avangard koltuk takımları ile salonunuzun karakterini belirleyebilirsiniz. Önemli olan seçimleriniz konusunda titiz davranmanız ve modeller arasında değerlendirmede bulunurken uyuma dikkat etmenizdir. Hem renk, hem model hem de şekil-zemin uyumu önemlidir.
BENZER KONULAR »

7 Comments »

 1. serpil 7 Kasım 2013 at 14:05 - Reply

  avangard koltuk takımları tam bana göre. ne çok klasik ne de çok modern olsun istemiyorum. avangard koltuk takımları tam ortası.

 2. Aylin Akçil 10 Kasım 2013 at 17:06 - Reply

  Avangard koltuk takımları ile klasik mobilyanın ağırlığından hoşlanmayanlar kendilerine güzel mekanlar tasarlıyor.

 3. Gülhan 5 Aralık 2013 at 10:24 - Reply

  ben klasik mobilyaları fazla abartılı buluyorum, modern mobilyalar da çok sade geliyor o yüzden de avangard koltuk takımı modelleri aslında benim istediğim tarzda. avangard koltuk takımları fiyatlarını merak ediyorum ama.

 4. Sena Gülsoy 24 Mart 2015 at 16:55 - Reply

  Mobilyada avangard tabirinide yeni yeni duymaya başladım. Tarzın ismini bilmemde ürünler çok güzel gerçekten.

 5. Beril 4 Temmuz 2015 at 14:20 - Reply

  klasik koltuk takımlarında açık renkten hoşlanıyorum çünki salonum dar olduğu için mekanı daha geniş tutuyo

 6. Jale 1 Ağustos 2015 at 11:50 - Reply

  Avangart koltuk takımlarında mobilyanın açık kumaşın ise koyu olması benim beğenilerim arasında

 7. orkan 24 Ağustos 2015 at 19:48 - Reply

  avangart koltuk takımlarında bir üçlü olupta ikili yerine dört tane tekli olsa nasıl durur modeli bozarmı

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica