Avangarde Koltuk Takımlarına Yeni Soluk: Bedesten

Yönetici 22 Ekim 2013 3
Avangarde Koltuk Takımlarına Yeni Soluk: Bedesten

SARAY BAHÇELERİNDEN İLHAM ALINAN TAKIM : BEDESTEN KOLTUK TAKIMI

Avangarde koltuk takımlarında haklı iddiasını yineleyen Asortie Bedesten Koltuk Takımı klasik çizgileri ile salonlarınızı taçlandırıyor.

Klasik yemek odası, klasik yatak odası ,klasik koltuk takımı, klasik tv ünitelerinin bir numaralı ismi Asortie Avangarde Koltuk Takımlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Saraylardan ilham alınarak bir inci ustasının titizliği ile işlenen avangarde koltuk takımları klasik mobilyanın ustadının ince çizgilerinin tüm zerafetini taşıyor.

Avangarde koltuk takımlarında var olan tasarımlarına her geçen gün yenisini ekleyen Asortie güler yüzlü ile klasik mobilya seven müşterilerine verdiği önemi yansıtıyor. Asortie klasik mobilyanın avangarde koltuk takımlarının yanı sıra diğer ürünlerini de görmek isterseniz web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

avangarde

Saraylara laik takım Bedesten Koltuk Takımı evlerinize asalet ve ihtişam kazandıracak. Avangarde koltuk takımlarında önemli bir ayrıntı olan el işçiliği nin tüm detaylarını ustalıkla işleyen Asortie Bedesten Klasik takımında bu sanatın en usta ismi olduğunu kanıtlamış.

Bedesten avangarde koıltuk takımı düşük kol tasarımı ile kullanıcıya kolaylık sağlamış. Kapitone sanatı ile zenginleştirilen Bedesten Koltuk Takımı kanepe, berjer ve orta sehpa ndan oluşmakta. Kanepe ve berjerdeki oymalar takıma klasik bir hava katmış.

avangarde-1jpg

Kaliteden ödün vermeyen Asortie mobilya Bedesten Avangarde Koltuk Takımında birinci sınıf kaliteli kumaşlar kullanmış. Bedesten Koltuk Takımına dokunduğunuzda ipek hissini uyandıran bu kumaşlar usta ellerde şekillenmiş. Kanepe kollarında kullanılan püsküller takımın asil havasına daha da asillik katmış.

avangarde3

Asortie tarafından istenilen renk ve ölçüde üretilebilen Bedesten Koltuk Takımı yaşam alanlarınıza ferahlık katacak.


3 Comments »

  1. nuray 31 Ekim 2013 at 10:03 - Reply

    bedesten koltuk takımının kumaşı çok hoşuma gitti. özgün bir tasarım olmuş..

  2. melek 24 Ocak 2014 at 10:02 - Reply

    avangarde koltuk takımları klasik mobilya çizgileriyle tasarlandığı zaman harika bir koltuk takımı çıkıyor ortaya. özellikle salon dekorasyonunda bu tarz şık koltuk takımları kullanmanızı tavsiye ederim. misafirleriniz için de kendi konforunuz için de bu tarz mobilyalar dekorasyonda kullanılmalı diye düşünüyorum.

  3. Nergis 1 Ağustos 2015 at 12:08 - Reply

    ben maskoda bedesten koltuk takımını gördüm yakından daha hoştu

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica