Avize ve Dekorasyon

Yönetici 5 Mart 2014 3
Avize ve Dekorasyon

Dekorasyonun tamamlayıcı unsurları arasında yer alan aydınlatma açısından doğru avize seçimi önemlidir. İyi bir aydınlatma dekorasyonunuzu hiç şüphesiz ki daha hoş kılacaktır. Bundan dolayı ev dekorasyonunuzun tarzına uygun avize seçimi yapmanız gerekmektedir.

Avize ve dekorasyon birbirinden bağımsız olarak düşünülemez. Özellikle de klasik mobilyalarla dekore edilmiş bir evin dekorasyonu için tercih edilen aksesuarlar, perde ve halılar, avizeler uyum sağlamalıdır. Asortie Mobilya‘nın birbirinden gösterişli ve şık avize modelleri evinizin havasını değiştireceği gibi sizlere iyi bir aydınlatma sağlamaktadır. Evlerinize saray havasını getirecek olan bu klasik avize modellerini yakından görmek ve dekorasyonunuza en uygun olan avize modelini seçmek için Asortie Mobilya‘yı ziyaret etmelisiniz.

2014-avize-modelleri

Sarmalı Mumlu Klasik Avize

avize-modelleri

Askısız Taşlı Avize

avize-modelleri-ve-fiyatları-istanbul

Sekiz Şapkalı Abajur Avize

avize-ve-dekorasyon

Askılı Klasik Tepsi Avize

klasik-avize-modelleri-ve-fiyatları

İşlemeli Sarkıt Klasik Avize
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. aylin 5 Mart 2014 at 13:57 - Reply

    sarmalı mumlu klasik avize muhteşem. bu avizelerin fiyatları nedir?

  2. yasemin 6 Mart 2014 at 11:05 - Reply

    klasik mobilyalarla dekore edilmiş bir eve de zaten bu tarz gösterişli avize modelleri yakışır. her biri müthiş bir güzelliğe sahip. özellikle de askısız taşlı avize sade ama şık.

  3. derin 24 Ağustos 2015 at 18:47 - Reply

    bir evde ışıklandırma çok önemli çünki evi olduğundan daha gösterişli gösteriyor hele birde aydınlatma klasik avize olusa

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica