Ayaklı Saat Modelleri

Yönetici 18 Aralık 2013 4
Ayaklı Saat Modelleri

Ayaklı Saatler

Ev aksesuarlarının vazgeçilmez unsuru olan saatlerde şıklık hususu çok önemlidir. Evin dekorasyonuna uygun olarak tercih edilen saat modelleri evinizin şıklığını daha da arttırabilir. Birbirinden farklı saat modelleri arasından ev yapınıza en çok yakışan modeli tespit ederek saat seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle ayaklı saat modelleri evinize farklı bir hava katma konusunda sizlere çok yardımcı olacaktır. Salonlarınızın köşe kısmında bulunduracağınız bu saatler sayesinde hem zaman kontrolü yapabilir hem de evinizi önemli detaylarla süsleyebilirsiniz. Geçmiş zamanlarda daha çok tercih edilen bu saat modeli günümüzde de birçok evde kendisini göstermeye devam etmektedir.

Antika Saat Modelleri

Her ev tipine uygun olarak tasarlanmış ayaklı saat modelleri hem klasik olarak döşenmiş ev tiplerinde hem de daha çok modern zamanlara uygun olarak tasarlanmış evlerde kullanılmaktadır. Eski zamanları andıran bu saat modeli aracılığıyla evinizin havasını eski zamanlara taşıyabilirsiniz. Ayrıca farklı süslemelerle kaplanmış olan bu saat modellerinin antika olan türleri de bulunmaktadır. O yüzden ev döşemenize en uygun modeli tespit etmeniz gerekir. Modern olarak tasarlanmış modelleri daha çok modern bir şekilde düzenlediğiniz salonlarınızda kullanmanız tavsiye edilmektedir. Ancak klasik bir şekilde ve eski dönemleri hatırlatan eşyaların mevcut olduğu bir salonda daha çok antika tarzı saat modeli tercih edilmelidir.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ayaklı-saatler

ayaklı-saat-modelleri

ayaklı-saat-yapımı

dekorasyon-saat

dekoratif-ayaklı-saatler

Dekoratif Ayaklı Saatler

Üç parçadan oluşan ayaklı saat modelleri saat, ayak ve gövde kısmından oluşmaktadır. Ayak kısmının saat kısmına orantılı olması gerekir. O yüzden saati taşıyacak bir ayağı bulunduğu modelleri seçmeye özen göstermelisiniz. Evlerinizde tercih edebileceğinin bu saat modelini aynı zamanda iş yerlerinizde ve ofislerinizde kullanabilirsiniz. Bu saatler sayesinde iş yerlerinize nostaljik bir hava katabilirsiniz. Farklı işlemelerin ve desenlerle süslenmiş olan bu saat modellerinin fiyatları modelin türüne ve yapısına göre farklılık göstermektedir. Bütçenize en uygun saat modelini seçerek evinize ve iş yerlerinize şık bir detay ekleyebilirsiniz. Böylece zaman kontrolünü göz zevkinize hitap edecek şekilde sağlayabilirsiniz.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. jale 19 Aralık 2013 at 10:03 - Reply

  antika mobilyalar hep ilgimi çekmiştir bu yüzden de antika saat modelleri de antika eşyalar arasında olmazsa olmazlardan bir tanesi. antika mobilyaların ev dekorasyonunda kullanılmasının eve zengin bir hava kattığını düşünüyorum.

 2. zeliş 25 Aralık 2013 at 10:14 - Reply

  antika hediyeler arasında en çok tercih edilen şeylerden biri de antika saatler oluyor. dekoratif ayaklı saat modelleri de hem ev dekorasyonunda hem de ofis dekorasyonunda çok fazla tercih ediliyor.

 3. şermin 2 Ocak 2014 at 10:01 - Reply

  saat olmayan ev yoktur heralde. her şeyden önce bir saat bir evin mecbur ihtiyaçları arasında yer alıyor. tabi zamanla bu ihtiyaçtan dolayı tasarlanan saatler artık ev dekorasyonuna uygun dekoratif saatler olmaya başladı. dekoratif saat modelleri hem iş yerlerinde hem de evlerde dekorasyona büyük katkı sağlıyor.

 4. emin 31 Ağustos 2015 at 13:35 - Reply

  ayaklı saatler çok iyi salonda konsolda çok hoş görünüyorlar

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica