Ayları Tek Lokmalık Yapan Mutfak Takvimleri

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Ayları Tek Lokmalık Yapan Mutfak Takvimleri

ÇATAL VE BIÇAKLARIN MODERN BİR AKSESUAR OLARAK KULLANILDIĞI TAKVİMLER MUTFAKLARIN EKSİK EDİLMEYEN AKSESUARI OLUYOR.

Üzerinde çatal ve kaşık resimlerinin olduğu bir takvim düşünün. Ayları tek lokmalık bir atıştırmalık gibi ağzınıza atmak istemez misiniz? Mutfakların duvarlarını süsleyen çatal ve kaşıklı takvimler şimdiden bir fenomen olma yolunda ilerliyor.

Çatal ve bıçak sadece yemek yemek için mi kullanılır? Yoksa dekoratif bir aksesuar olarak kullanılamaz mı? Çatal ve kaşığı değişik bir formda görmek isteyen tasarımcılar onlardan bir takvim tasarlamış.

Tahta bir plaka üzerine değişik renklerde tasarlanan takvimlerde çatal ve kaşık öğesi ön planda. 30x40cm olan takvimler duvarlarınızda hoş ve eğlenceli bir hava yaratacağa benziyor.

mutfak-dekorasyonu

Cafe, restoran veya butik tarzında yemek yapılan  mutfaklarda rahatlıkla tercih edilebilecek bu ürünler yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Ayları tek lokmalık bir atıştırmalık gibi ağzınıza atmak istemez misiniz? Mutfakların duvarlarını süsleyen çatal ve kaşıklı takvimler şimdiden bir fenomen olma yolunda ilerliyor.


2 Comments »

  1. iclal 15 Kasım 2013 at 10:04 - Reply

    mutfak aksesuarlarında sıra dışı tasarımlar mutfak dekorasyonunda bütünlük sağlıyor.

  2. demet 31 Aralık 2013 at 10:11 - Reply

    sıra dışı mutfak aksesuarlarını çok seviyorum. o kadar güzel tasarımlar var ki insan mutfakta geçirdiği vakti eğlenceli hale getirmek için bu tarz aksesuarlardan faydalanabilir.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica