Bebeğinizi Düşünen Mobilyalar: BabyPark

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Bebeğinizi Düşünen Mobilyalar: BabyPark

BEBEĞİNİZ DOSTU MOBİLYALAR BABY PARK’TAN

Bebek ve genç odalarında yeni bir anlayışla üretim yapan BabyPark nefes alan materyaller (kayın, ladin ağacı ve mdf ) olarak adlandırılan ve solvent bazlı olmayan, kimyasal hiçbir katkı maddesi içermeyen ithal su bazlı cila malzemeleri ve üstün boyama tekniği ile bebeğinize ve size sağlıklı ortamlar hazırlıyor

17 yıldır İngiltere, Yunanistan, Bulgaristan, İsrail, Kazakistan, İran ve Azerbaycan gibi sekiz ayrı ülkede kurduğu mağaza zincirleriyle başarılı çizgisini devam ettiren BABYPARK;  MODOKO Mobilyacılar Sitesi’nde bulunan 3000 m2 fabrikasında beşikten halı ve perdeye abajurdan duvar kağıdına , dolaptan koltuğa yeni bir anlayışla tasarladığı ve kendi imalatı olan ürünlerle, hayalinizdeki odaları sizlere sunuyor.

bebek-oda-1

Doğaya uyumlu ve çevre dostu malzemeleri,kalite ve konfordan taviz vermeyen BabyPark Avrupa standartlarında geliştirdiği üretim ile ön plana çıkmaktadır.

Bebekleri için en iyisini isteyen annelerin çözüm ortağı olan BabyPark Bağdat Caddesinde açtığı showroomu ile annelerle buluşuyor.


One Comment »

  1. ayşen 4 Mart 2014 at 09:52 - Reply

    bebek odası mobilyalarında bence sağlıklı mobilya seçimine önem verilmeli. bebeklerin gelişimi açısından bu durum oldukça büyük öneme sahip.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica