Bebek Odası Tasarımları

Yönetici 11 Şubat 2014 1
Bebek Odası Tasarımları

Bebek Odası Tasarımı Modelleri

Dilerseniz en sevdiğiniz çizgi film kahramanlarının arasında uyusun, dilerseniz doğadaki en sevimli hayvanların korumasında büyüsün. Birbirinden farklı desenlerin ve tasarımların yer aldığı bebek odası modelleri, adeta göz kamaştırıyor. Bebekleri için hazırladıkları odada mobilya seçmekte zorlanan ebeveynler için özel tasarlanan bu mobilyalar, beyaz, pembe, mavi ve turuncu renklerinden oluşuyor.

Bebek Odası Renkleri

Genelde beyaz renklerin hakim olduğu bebek odası tasarımlarında, pastel tonlar ön planda. Emzirme koltuğu, şifonyer, beşik, giysi dolabı ve çok daha fazlasının bulunduğu bebek odalarında, birbirinden farklı tasarımlar yer alıyor. Tasarımlar annelerin konforuna bebeklerin ise sağlığına uygun olarak üretiliyor. Normal mobilyalara göre daha küçük oranlarda tasarlanıyor. Giysi ve şifonyer dolaplarındaki bölme sayısı müşterinin isteğine göre değişiklik gösterebiliyor.

bebek-odası-dekorasyon-önerileri

bebek-odası-renkleri

bebek-odası-tasarımı-modelleri

bebek-odası-tasarımları

Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

Yeni doğan halinden ortalama 5 yaş civarına kadar kullanılabilen bebek odaları, bebeğin güvenliği düşünülerek tasarlanıyor. Beşiği düşmelere karşı korumalı ve kilit sistemli, dolapları bebeğin yetişebileceği boy orantılarında, ürün kalitesi ise tamamen doğal içerikli.
BENZER KONULAR »

One Comment »

  1. yeşim 12 Şubat 2014 at 10:04 - Reply

    ben klasik bebek odası tasarımlarından çok sıkıldım. o yüzden farklı bir bebek odası tasarımı yapmak istiyorum. mavili beyazlı bebek odası dekorasyonu tam istediğim gibi.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica