Beyaz Koltuk Kombinleri

Yönetici 1 Mayıs 2014 3
Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz koltuk kombinleri özellikle de yaz mevsimine yaklaştığımız şu günlerde oldukça fazla talep edilmektedir. Asortie Mobilya‘nın ilkbahar dekorasyonu için tasarladığı yalın ve sade bir havaya sahip beyaz koltuk kombinleri dilediğiniz ölçülerde üretilebilme imkanına sahip.

Minderli koltuk takımlarının oldukça fazla tercih edildiği ilkbahar dekorasyonunda siz de koltuklarınızda hareketlilik sağlamak adına bu tarz kombinlerden faydalanabilirsiniz. Çiçek desenli ya da tek renk beyaz koltuk kombinleri Masko 4B‘de bulunan Asortie Mobilya mağazasında sizleri bekliyor. Evinize değer katmanızı sağlayacak beyaz koltuk kombinleri arasından dilediğinizi seçebilir ve evinize uygun ölçülerde tasarlatabilirsiniz.

2014-beyaz-koltuk-takımları

Dorya Klasik Koltuk Takımı

beyaz-koltuk-kombinleri

Mikanos Klasik Koltuk Takımı

beyaz-koltuk-takımı-fiyatları

Kapaletti Klasik Koltuk Takımı

beyaz-koltuk-takımları-masko

Chester Koltuk Takımı
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. çiğdem 3 Temmuz 2015 at 12:32 - Reply

    Beyaz koltuk takımları insanın içini ferahlatıyo adeta

  2. duygu 25 Temmuz 2015 at 16:20 - Reply

    Beyaz koltuk takımlarıyla evimizin tasarımını tamamlayıp evimize baharı getirebiliriz.İnsanın içini açacak koltuk takımlarıyla kendimizi daha iyi hissedebilicez.

  3. gülşen 27 Ağustos 2015 at 13:48 - Reply

    kapeletti koltuk takımını çok beğendim anca kumaşını değiştirmek lazım çünki biz salonda sürekli oturuyoruz nerenk yapsam açık renkte durduğu gibi güzel olur

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica