Bir baş kaldırışın sembolü POP ART Perdeler

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Bir baş kaldırışın sembolü POP ART Perdeler

POP ART TASARIMLAR STOR PERDELERE DE YAKIŞTI

Yanı başımızda gelişen POP ART kültürü stor perdeleri de sarmaya başlamış. Nostaljik pop artların süslediği perdeler salonlarda pek bir yakışmış.

Uzun Uzun zaman önce stor perdeler hayatımızı kolaylaştırmak için vardı. O zaman renkli veya renksiz ya da sadece desenliydiler. Ama gelişen düzeni ile yeni tasarımcılar bu olaya artık son vermenin zamanı geldi dedi ve pop art li perdeleri piyasaya sürdü. Piyasaya sürüldü sürülmesini de kimse bu POP ART ne olduğunu bilmiyordu.

1241970038ap0m8s

 

Peki nedir bu POP ART?
POP ART I. Dünya savaşından sonra meydana gelen köklü değişimlerin bir getirisidir. Tüketimi çekici hale getirmek için reklamlar, renkli afişler, hatta resimli dergi ve romanlar kullanılmaya başlanır. Pop Art Sanatı tüketime yardımcı bir reklam aracı olarak doğar, gelişir. Claes Oldenburg bu sanatın öncüsü olmuştur.

Crying-Girl

Kısacı tüketim alışkanlıklarına cazibe katmak amacıyla geliştirilen POP ART Türkiye‘de gelişen dizi sektörünün de etkisiyle bizleri de sardı.

En son Yalan Dünya dizisinde Aslı ve Açılay’ın evindeki POP ART lı perdelere merak saran yeni nesil artık daha farklı ürün gruplarının peşinde.

yalan-dunya-dus-perdesi1

 

POP ART desenli berjerler,koltuk takımlar hatta duş perdeleri.
Git gide hayatımızın farklı alanında görmeye başladığımız POP ART’ larla hayatımızın daha da renkleneceğe benziyor.


One Comment »

  1. melike ağır 5 Mart 2014 at 13:14 - Reply

    pop art perdeler genç odası tasarımlarında kullanılabilir. ama tabi sıradışı ev tasarımları için de tercih edilebilir.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica