Boy Aynası

Yönetici 12 Aralık 2013 3
Boy Aynası

Boy Aynası Modelleri

Kadınlar başta olmak üzere tüm insanların, evlerinde birçok eşyası bulunmaktadır. Bir evi ev yapan eşyalarıdır. Evi güzelleştirmenin yanında kullanışlı olmaları da eşyaları değerli kılmaktadır. Kadınların vazgeçilmezi olan boy aynası, birçok farklı modelle vitrinleri süslemektedir. Boy aynası modelleri, birçok ünlü markanın kataloğunda yer almaktadır. Çeşitli malzemelerden yapılan boy aynaları, öncelikli olarak yatak odasında kullanılan bir eşyadır.

Ahşap Boy Aynası Modelleri

Boy aynası modellerinden olan ahşap modeller, en çok ilgi gören çeşitler olarak karşımıza çıkıyor. Çeşit çeşit ahşap boy aynaları, çok farklı desenlerle sevenlerini beklemektedir. Normal boy aynaları, ahşap bir kaide üzerine yerleştirilmiş olup, taşınabilirliği ile ön plana çıkar. Bu tür aynalar, taşınma için oldukça uygundur. Dönebilen bir mile geçirilmiş olarak üretilen aynalar, bakış açınıza göre konum değiştirebilir. Bu özelliği sayesinde oldukça kullanışlı olan aynalar, yatak odanızın vazgeçilmez eşyalarından biri olacaktır. Bu modelin bir değişik çeşidi ise, çekmeceli olan modeldir. Çekmeceli boy aynaları, bijuteri eşyalarınızı saklamanız için oldukça uygun seçeneklerdir. Boy aynası modelleri arasında oldukça popüler olan bu modeller sayesinde, küçük eşyalarınıza saklama alanı sunmasının yanında, şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Taşınabilen modellerin yanında, bir de sabit modeller bulunmaktadır. Duvara veya dolaba monte edilen bu modellerin en büyük özelliği, yer kaplamaması olarak görülmektedir. İnsanların tercihine göre üretilen bu modeller, kullanım alanı küçük olan odalara oldukça uygundur. Son yılların popüler ürünü olan dolaplı aynalar, ayna yüzeyi kadar dolaba sahiptir. Aynanın kapak olarak kullanılması ile ulaşmanın mümkün olduğu bu bölmeler, eşyaları saklamak için oldukça kullanışlıdır. Bu modeller de, taşınabilir olması ile ünlü modellerdir.

ayaklı-boy-aynası-fiyatları

boy-ayna

boy-ayna-modelleri

boy-aynası

boy-aynası-çeşitleri

çekmeceli-boy-aynası

çok-amaçlı-boy-aynası

Boy Aynası Fiyatları

Boy aynaları, görüldüğü gibi oldukça fazla modele sahiptir. İsteğe göre şekillenen bu modeller, oldukça uygun koşullarda, ünlü markalar tarafından sunulmaktadır. Boy aynası fiyatları, modele ve malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar, kampanyalar ile birleştiğinde, bütçelere uygun taksit imkanları ve özel indirimler de içermektedir.
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. helin 13 Aralık 2013 at 10:15 - Reply

    yatak odalarımızın ya da antrelerin vazgeçilmez eşyalarından biri de boy aynaları. evden çıkarken ya da dışarı çıkmadan önce hazırlanırken ayna olmazsa olmaz. boy aynası modellerinin kullanışlı olmasının yanı sıra dekoratif olarak da çok şık ve güzel durduğunu düşünüyorum.

  2. hale 15 Aralık 2013 at 02:32 - Reply

    boy aynası bayanların olmazsa olmazı. dışarı çıkmadan önce en çok vakit geçirilen biri boy aynası biri de makyaj masası.

  3. Hatice 3 Temmuz 2015 at 18:55 - Reply

    boy aynası yatak odasına ayrı bir hava ayrıbir renk katıyo

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica