Dekorasyon Stilleri İle Anılan Şehir İstanbul

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Dekorasyon Stilleri İle Anılan Şehir İstanbul

DEKORASYON STİLLERİNİ BELİRLEYEN ŞEHİR İSTANBUL

İstanbul birçok alanda dünyanın lider kentleri arasında yer alıyor. Bilimden sanata, teknolojiden, müziğe sahip olduğu eşsiz kültüre kadar çok yönlülüğü ile dünyanın başkenti olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

Mobilya ve dekorasyon alanında son yıllarda yaptığı ataklar ile birçok Avrupa kentini geride bırakan İstanbul, bu alanda vermiş olduğu mükemmel tasarımlar ve uluslararası Fuar’larda sergilemiş olduğu performans ile göz kamaştırıyor.

Her yıl düzenlenen İMOB İSTANBUL MOBİLYA FUARI ile dünyaya açılan İstanbul mobilya ve dekorasyon tasarımları her geçen gün daha fazla ülkeye ihraç edilir hale geliyor.

Mobilyanın başkenti olan İstanbul’daki gelişmeleri takip etmek ve mobilya alanındaki güncel haber ve kampanyaları, en son çıkan modelleri tüketiciye sunan yepyeni bir web sitesi yayın hayatına başladı.

beyaz-oturma-odası-dekorasyonu

İstanbulmobilyamerkezi.com sahip olduğu zengin içeriği, reklam unsurlarına boğmadan yazılmış haberleri, doğru ve güvenilir bilgileri ile mobilya ve dekorasyon alanında doğru bilgiye ulaşmak isteyen internet kullanıcılarına özgün fikirler sunuyor. Sadece tüketicilerin değil, iç mimarlar ve dekoratiflerin de bilgi ve görüş almak için ziyaret ettiği İstanbul mobilya merkezi.com da herkesi ilgilendiren mobilya ve dekorasyon haberlerine ulaşmak mümkün.

salon-dekorasyonu

Kullanıcının aradığı bilgiyi çok kolay şekilde bulmasına yardımcı olacak basit bir arayüz ile hazırlanan İstanbul mobilya merkezi ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, bahçe dekorasyonu, balkon dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, cafe ve restaurant dekorasyonu, villa dekorasyonu gibi birçok alanda bilgi sunan bir web portalıdır.

salon-dekorasyonu-bej-lila

İstanbul’un önemli mobilya markalarının ve son çıkan kaçırılmayacak kampanyaların tanıtıldığı, son trend ürünlerin sergilendiği İstanbul mobilya merkezi.com yayın hayatına yeni başlamasına rağmen çok fazla internet kullanıcısı tarafından ziyaret ediliyor.


One Comment »

  1. Sude 29 Kasım 2013 at 10:26 - Reply

    dekorasyonla ilgili haberlerin yer aldığı bu tarz sitelerin gittikçe sayısının artması çok güzel.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica