Dekorasyonun Önemli Unsuru:Tablolar

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Dekorasyonun Önemli Unsuru:Tablolar

DUVARLARI SÜSLEYEN TABLOLAR EVLERE YENİ BİR HAVA KATIYOR

Ev dekorasyonun tamamlayıcı olan tablolar salonlara farklı bir hava katıyor. Değişik esintileri evinde görmek isteyenlerin tercihi olan tablolar değişik ve renk desenleriyle evlerin baş tacı oluyor.

Kimi hediye gelen kimi sizlerin beğenip aldığı tablolar son yıllarda ev dekorasyonun önemli bir parçası olarak kullanlılıyor. Değişen yaşam koşullarıyla birlikte farklı şekillerde tablolar evlerin duvarlarını süslüyor. Evinize ayıracağınız birkaç dakika ile içinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkarın.

tablo-1

Duvarlara tablo asmak her zaman için zahmetli bir iş olmuştur. Sizleri bu zahmetten kurtaracak birkaç küçük önerimiz var. Duvarlarınıza tablolarınızı asmadan önce ufak bir çivi çakma provası yapın,böylelikle ellerinizin zarar görmesiniz engellersiniz. Tablolarınızı asarken en büyük boy tablonuzu mihenk taşı olarak kullanın. Onu merkeze yerleştirerek diğerlerinin onun etrafında çevrelenmesini sağlayın. Büyük parçanın merkezde olması tablo dizaynında denge sağlayacaktır.

tablo-2

En alttaki tablonun koltuk, masa, sehpa ya da televizyon gibi eşyaların arkasında kalmamasına dikkat etmelisiniz. Koltuk ya da kanepenin dayalı olduğu duvarı kullanıyorsanız, baş hizasını da göz önünde bulundurun. Kanepede oturulduğunda tabloların başlardan biraz daha yukarıda olması yerinde olacaktır.


2 Comments »

  1. hatice 22 Kasım 2013 at 13:21 - Reply

    tablolarla ev daha şık hale geliyor. bence dekorasyonda aksesuar kullanımı gerekli. ev dekorasyonunu desteklemesi açısından.

  2. pelin 9 Aralık 2013 at 10:10 - Reply

    ev dekorasyonu yapılırken gerçekten de iyi bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız en ince ayrıntısına kadar önemle düşünmeniz gerekir. alacağınız mobilyalara uygun aksesuarlar ile ev dekorasyonu zenginleştirmeniz gerekir. bu konuda da dekoratif tablolar ev dekorasyonuna çok yakışıyor. özellikle koridorlarda duvarlara küçük küçük tablolar asarak koridoru daha canlı bir hale getirmek mümkün.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica