Doğallığın Porselendeki Adı:SERANİT

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Doğallığın Porselendeki Adı:SERANİT

SERANİT İLE DOĞALLIĞA DOĞRU YÜRÜYÜN

Türkiye’nin göz bebeği Seranit Soft serisi ile doğal mekanlara yelken açacaksınız

Türkiye’nin ilk Teknik Porselen üreten fabrikası olarak 1992 yılında kurulan, kaplama malzemeleri sektöründe iç mekan ve dış cephe uygulamaları için %100 porselen karo üreten Seranit, yenilikçi yaklaşımı, zengin renk, efekt ve ebat seçenekleri ve trend belirleyen tasarımlarıyla mekanlara değer katıyor.

seranit

Kurulduğu günden itibaren benimsediği ‘dünya çapında takdir edilen kalite düzeyini korumak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için rakipleriyle fiyat ile değil kalite ile rekabet etmek ilkesinden bir an bile ödün vermeyen Seranit, sahip olduğu modern üretim teknolojileri ile dünya porselen karo üreticileri arasında saygın bir yer edinmiştir.

Seranit tarafından üretilen Soft serisi mekanlarınıza samimiyet ve sıcaklık getirecek. İpeksi yapısıyla Dünya standartlarının da üzerine çıkan Seranit Soft serisi yaşam alanlarınıza değer katacak.

seranit

İç ve dış mekanlara yönelik  adından söz ettirecek tasarımlarıyla öne çıkan Seranit yeni serisi Soft,ile ipeksi ve sıcak çöl rüzgarlarının etkisini evlerinize taşıyor. Soft” serisi 60×60 ve 60×120 ebatlarında mat olarak üretiliyor.
Soft, renk geçişlerindeki yumuşaklığı ve kullanım alanlarındaki çeşitliliği ile tüm mekanlar için tercih sebebi oluyor.


One Comment »

  1. hüseyin 5 Mart 2014 at 13:34 - Reply

    zemin kaplama yapılırken dekorasyona dikkat edilmeli. renk ve modelinin seçimine önem verilmeli. mesela ofis ve ev tasarımlarında zemin kaplamanın rengi seçilirken özellikle iş yerinin kimliğine göre hareket edilmeli.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica