Düğün Masaları

Yönetici 13 Ocak 2014 1
Düğün Masaları

Gelin Masaları

Mutlu bir yuva kurmanın ilk adımı düğün ile başlar. Her genç kız düğününde dünyanın en güzel gelini olmak, her damat ise dünyanın en yakışıklı damadı olmak ister. Düğün yapmak çok yorucu ve zor bir iştir. Tek başınıza veya sadece aile yakınlarınızla o kadar işlemi yapmak mümkün değildir. Neyse ki günümüzde bizlere hayalimizdeki düğünü organize etmemizde yardım edebilecek birçok organizasyon firması bulunmakta.

Düğün Masası Modelleri

Herkes bir kere evleniyorum ve her şey mükemmel olsun düşüncesi içindedir. Bir gelin için düğün salonu, makyajı, gelinliği, düğün salonuna ne ile gideceği ve en önemlilerinden biri de misafirlerinin düğünlerini beğenip beğenmeyeceği gibi birçok sıkıntı duyar. Fakat bunlar tatlı sıkıntılardır ve artık günümüzde tüm bunları tek bir düğün organizasyonu firmasıyla anlaşarak çözebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece düğün konseptini belirlemektir. Daha sonrası fiyata uygun en güzel hazırlıkları yapacak olan organizasyon firmasının işidir. Gelin ve damat bu mutlu günlerinde misafirlerini en güzel salonlarda ve en rahat edebilecekleri masalarda kusursuz bir şekilde karşılamak isterler. Düğünün yapılacağı alan veya salon belirlendikten sonra düğün masası süsleri konsepte uygun şekilde seçilir. Bu noktada o kadar çok çeşit sunuluyor ki kafanız karışabilir. Dekorasyon işleri tamamlanınca misafirlere sunulacak ikramlar da belirlenmelidir. Düğün alanında en dikkat çekecek olan diğer bir unsur da gelin masasıdır. Gelin masaları anlaştığınız organizasyon şirketi ile temin edilebilir. Gelin ve damadın bir ömür boyu mutluluğa, hastalık ve sağlıkta hep birbirlerinin yanında olacaklarına dair söz verecekleri gelin masası herkesin beğenisini kazanacak bir modelde olmalıdır.

Purple Table Linens

düğün-masası-modelleri

düğün-masası-süsleme

gelin-masası

nikah-masası

Düğün Masası Süsleri

Düğün yapmak bir yuva kurmak ne kadar önemli bir olay olsa da maddi konudan çok da kolay bir olay değildir. Saydığımız bütün bu düğün masası, düğün salonu, misafirlere sunulacak ikramlar gibi etkenler düğün yapmak için harcanan paranın katlanmasına neden olmaktadır. Fakat ne kadar sade bir düğün de hayal etseniz bazı masraflardan kaçmanız imkânsızdır.
BENZER KONULAR »

One Comment »

  1. Remziye 14 Ocak 2014 at 13:01 - Reply

    yaza doğru nikah yapmayı düşünenler şimdiden başlamıştır hazırlıklara. nikah masası düğün masası seçimi hazırlık aşaması büyük telaşe ama tabi tatlı telaşeler.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica