Duvar kağıtları mobilyayı ön plana çıkarmalı

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Duvar kağıtları mobilyayı ön plana çıkarmalı

Klasik Modern Tasarımlı Duvar Kağıdı Modeli Çeşitleri

Duvar kağıtları son yıllarda ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan ürünler arasına çoktan yerleşti bile. Çok önceki yıllarda evlerde uygulanan duvar kağıt örnekleri şimdilerde daha modern tarzda işlenmiş bir şekilde duvar dekorasyonumuzu süslüyor.

Duvar kağıtları o kadar çok çeşitli ki. Duvar kağıtları desen ve renk çeşitleri en fazla olan ürün grupları arasında. Birçok markanın da satışa çıkardığı duvar kağıdı örneklerinde ucuzdan pahalıya birçok çeşit var. İthal duvar kağıtları çok farklı tasarımlara sahip olsa da yerli duvar kağıtlarından çok daha pahalı olmaları ile dikkat çekiyor. İthal duvar kağıtları her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz duvar kağıt modellerinden de değil ayrıca. Belli markalarda belli mağazalarda satılıyor bu ürünler. Ama evinizde farklılık ve doğallık yaratmaktan yana iseniz ithal duvar kağıtlarını kesinlikle öneririm. Çünkü gerçekten renklerinin canlılığı ve farklı tasarımları ile oldukça dikkat çekici görünüyorlar.

duvar_kagidi4

Klasik Modern Tasarımlı Duvar Kağıdı Modeli Çeşitleri oldukça fazla piyasada. Klasik tarz duvar kağıdı örneklerine genellikle lale veya damask desenli duvar kağıdı şekilleri ön planda.

Daha gösterişli tasarımlar gümüş ve altın sarısı detaylı duvar kağıt tasarımları gözlenmekte. Klasik tarz bir ev dekorasyon tarzınız var ise siz zaten klasik tarz duvar kağıdı modellerine yöneleceksiniz demektir. Çünkü ağır mobilyaların olduğu klasik tarz dekore edilmiş bir evde spor hatlara sahip modern duvar kağıtları pek de hoş durmayacaktır. Spor desenli duvar kağıtları genellikle yatak odalarında, çocuk odalarında kullanılır.

Eşyaların birebir uyumu duvar kağıdı için önemlidir çünkü. Son dönemde çıkan silinebilir duvar kağıtları sayesinde duvar kağıtlarını artık mutfak tezgahlarında da görüyoruz. Çok da dekoratif ve güzel görünüyor bu tarz duvar kağıtları.Yeni bir ev dekore ediyorsanız sizde silinebilir duvar kağıtlarını kullanarak mutfağınıza ayrı ve farklı bir şıklık katabilirsiniz.

Üç boyutlu duvar kağıdı tasarımları da oldukça dikkat çekici tasarımlar artık. Taş detaylı veya sıva gibi görünen duvar kağıtları oldukça etkileyici tasarımlar arasında yerini alıyor.Onca desenin ve markanın arasından size sadece seçim yapmak kalıyor.

duvar_kagidi5


One Comment »

  1. ayten 5 Mart 2014 at 16:19 - Reply

    bazı duvar kağıtları bence desen olarak çok boğucu. yani mobilyanın önüne geçiyor resmen ama halbuki tam tersi olmalı mobilyayı öne çıkarmalı duvar kağıtları.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica