Duvar Ünitesi İncelikleri

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Duvar Ünitesi İncelikleri

Salonların Düzen Unsuru Duvar Üniteleri İle Karmaşıklığı Ortadan Kaldırın

Ailece vakit geçirilen mekanların başında gelen salonlar Duvar Üniteleri Şık ve toplu bir görüntüye kavuşuyor.

Hayatlarınızı kolaylaştıran duvar üniteleri ile televizyon için ayırdığınız alanlar çok daha kullanışlı ve modern bir görünüme sahip olacaktır. Duvar üniteleri ile televizyonu duvarınıza güvenli bir şekilde monte edeblir ev kazalarının önüne geçebilirsiniz. Ünitede bulunan çekmece ve dolaplar sayesinde televizyon ekipmanları, DVD-CD, kablo ve benzeri aksesuar ile eşyalarınızı kaybolma riski olmadan düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Modern duvar üniteleri klasik ünitelere nazaran çok daha fazla tercih edilmektedir. Duvar ünitesi seçiminde evin dekorasyonu ve ünitenin uygulanacağı alandaki diğer eşyalarda dikkate alınarak karar verilmelidir.

Çocukların ve bebeklerin televizyonlara karşı büyük ilgisi olduğunu hepimiz biliriz.Duvar üniteleri özellikle çocuklu ailelerin en fazla deforme olasılığı olan mobilya eşyalarından biridir,çocuklarımız oyuncakları ile ünitelere vurabilir çizebilir ve hatta çatlak kırık gibi kötü sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Bu tip kötü sürprizlere karşı bir önlem istiyorsanız tercih edeceğiniz duvar ünitesinde kullanılan malzemenin türüyle ilgli bilgiyi üretici firmadan talep edebilirsiniz.

duvar-ünite

Duvar ünitenizin kaliteli  ve uzun  ömürlü olmasını istiyorsanız tercih edeceğiniz modelin mdf veya masif gibi dayanıklı tüketim mallarından yapılmış olmasına dikkat edin. Metal bağlantı aparatlarında uygulanan maddenin paslanmaz çelik olmasına dikkat etmelisiniz, bu sayede küflenme ve paslanma sorununun önüne geçebilirsiniz. Tercihinizi lake kaplı duvar ünitelerinden yana yapacaksanuz hem modern hemde sağlam bir ürüne sahip olacaksınız. Lake Duvar Üniteleri dökülme,sararma,çizilme gibi sorunların önüne geçer.


One Comment »

  1. meltem 5 Mart 2014 at 13:01 - Reply

    duvar ünitelerinde çok raflı tarzları pek sevmiyorum. daha çok sade tasarımlar hoşuma gidiyor öteki türlü raflar da dolunca çok kalabalık bir görüntü çıkıyor ortaya.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica