Ebru Gündeş’in Milyon Dolarlık Yalısı

Yönetici 23 Ekim 2013 1
Ebru Gündeş’in Milyon Dolarlık Yalısı

ÜNLÜ SANATÇI EBRU GÜNDEŞ’E EŞİ REZA ZARRAP’TAN BÜYÜK JEST

Ebru Gündeş’in Azeri eşi Reza Zarrap ona doğum hediyesi olarak Kanlıca’da 40 milyon dolara boğaza bakan iki yalı hediye etti.

ebru-gunedes

Ünlü ses sanatçısı Ebru Gündeş ve Azeri eşi Reza Zarrap yatırımdan yatırıma koşuyor. Magazin ekiplerinin bile takip etmekte zorlandıkları bir hız ile ev alıyorlar; yalı alıyorlar. Yaklaşık 2 yıl önce Ebru Gündeş, Alara isimli bir kız çocuğu dünyaya getirdi ve Azeri eşi Reza Zarrap ona doğum hediyesi olarak Kanlıca’da 40 milyon dolara boğaza bakan iki yalı hediye etti.

Daha önce de Reza Zerrap Ebru Gündeş için İstanbul Levent’teki Sapphire’den 3 milyon 750 bin TL’ye ofis dairesi satın almıştı. Ebru ve Reza çiftleri kızları Alara’yı da unutmadı ve ona da Etiler Nispetiye On isimli rezidanstan 750 bin dolarlık 1+1 daire alarak yatırım yaptılar. Ebru Gündeş’in evi, daha önceden Mahsun Kırmızıgül, Bergüzar Korel, Demet Akalın, Kerem Alışık gibi ünlülerin yaşadığı Ulus’taydı ve yine kendi villası idi.

Ebru Gündeş’in evi hayal edilmesi zor olan cinslerden. Neticede söz konusu olan tüp geçitlerle birbirine bağlanacak boğaza bakan iki adet komşu yalı! Yalılar tarihi bir değere sahip değiller. Yalılardan biri Barok diğeri ise Osmanlı tarzında yapılmış. Barok tarzda olan yalının rengi sarıyken, diğerinin rengi beyaz. Osmanlı tarzındaki beyaz yalının metrekaresi, 350 ve 165 metrekarelik bir bahçesi de arka tarafta bulunuyor.

ebru-gundes-evi

Barok tarzındaki sarı renkli yalı ise 320 metrekare olup arkada 150 metrekarelik bir bahçesi de var. Ayrıca Barok tarzındaki yalının iki arabalık açık otoparkı da mevcut. İki yalı tüp geçitle birbirlerine bağlanacak. Ebru Gündeş evinin dekorasyonu dışında Alara’nın güvenliğini de düşünerek hareket ediyor. Alara için evin tüm odalarını kamera sistemi ile donatmış. Özel bir şirkete ait 10 güvenlik görevlisi yalıları korumakla görevli. Dekorasyon içinse milyonlarca dolarlık tablolar satın aldığı biliniyor.


One Comment »

  1. Pınar 25 Kasım 2013 at 16:19 - Reply

    biz normal ev dekorasyonumuzu yaparken zorlanıyoruz yalı dekorasyonu kimbilir nasıldır.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica