En Yeni Banyo Modelleri

Yönetici 23 Ekim 2013 4
En Yeni Banyo Modelleri

2013 Şık Banyo Modelleri Ve Tasarımları

Banyo, iş stresini atabileceğiniz, kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir ortamdır. Zorlu olan bir günün ardından banyoda geçirdiğiniz zaman sizi kesinlikle rahatlatacaktır.

Dolayısıyla banyonun tasarımı konusunda son derece hassas davranmak gerekmektedir. Banyo modelleri değerlendirildiğinde pek çok farklı modelle karşılaşılabilmektedir. Bu modeller arasında siyah beyaz olan modeller en çok tutulan modeller arasında bulunmaktadır. Bu modellerin dışında kırmızı ve beyaz uyumunun sağlandığı modeller de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kırmızı ve siyah uyumu banyo modelleri değerlendirildiğinde son derece iddialıdır. Ama buna rağmen özellikle gençler kırmızı ve siyah uyumu konusunda istekli davranmaktadır.

2013-banyo-modelleri

Beyaz banyoların vazgeçilmezidir. Hem duşa kabinde hem de banyonun her tarafından beyaz olan modellerin tercih edilmesi sık sık rastlanan bir şeydir. Çünkü beyaz hem huzur veren hem de büyüleyen bir modeldir. Banyo modelleri değerlendirilirken banyonun boyutu da göz önünde bulundurulmalıdır. Banyonun küçük ya da büyük oluşu özellikle küvet konusunda bir fikir verecektir. Boydan boya uzanabileceğiniz bir küvetin olduğu banyo modellerini tercih edebileceğiniz gibi içinde küçük bir saunası olan modeller arasından da tercihte bulunabilirsiniz. Banyoda mavi ve yeşil renkleri de son derece beğenilen ve tercih edilen modeller arasında görülmektedir. Mavi renk ya da yosun rengi pek çok kişinin ruhunu okşamaktadır.

2013-banyo-modelleri-2

Dolayısıyla bu nedenle banyoda yosun figürlerinin kullanılması banyo camlarının farklı imgelerle süslenmesi, değişik çiçek figürleri ile biçimlenmesi de son derece olağandır. Banyo modelleri değerlendirilirken aynalar konusunda da fikir sahibi olmak son derece önemlidir. Büyük aynalardan hoşlanan kişiler olduğu gibi küçük aynaları kullanan pek çok farklı çift vardır. Önemli olan ayna seçiminde banyonun rengi ve modeli ile uyumlu olan aynalardan yana seçim yapmak olacaktır. Aynanın çevresine yerleştirilen çiçek figürleri ya da kavanozda bulunan çiçekler banyo modellerine son derece farklı bir hava katacaktır. Bu noktada önemli olan kişisel zevklerdir.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. Zeynep Güzel 10 Kasım 2013 at 17:11 - Reply

  Şimdilerde bir de yatak odasının ortasında banyo modası çıktı. Artık yatak odası takımına uygun küvetleri odanın bir kenarına koyuyorlar.

 2. deniz 5 Aralık 2013 at 10:35 - Reply

  banyo dekorasyonu bence çok önemli. her zaman düzenli ve temiz olması gereken bir alandır benim için. yeni banyo modellerinde de kullanım kolaylığı ve şıklık düşünülerek tasarımlar yapılıyor.

 3. ılgın 16 Ocak 2014 at 10:18 - Reply

  banyo dekorasyonlarında benim için sadelik önemli. sade ve ferah bir alan olması gerekiyor banyoların. banyo dekorasyonu yaparken seçtiğiniz banyo dolaplarının rengi çok önemli.

 4. Fikret 31 Temmuz 2015 at 17:58 - Reply

  banyo dekarasyonunda küvetin ayrı bir yeri var ama zaman ayıramadığımız için küvetin özelliklerinden yararlanamıyoruz

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica