Eskitme Aynalar ile Gelen Şıklık

 Eskitme Aynalar ile Gelen Şıklık

Belinda Ayna

Eskitme aynalar ile salonlara katılan şıklık oldukça önemli bir detaydır. Klasik tarzda döşenmiş evler için oldukça ideal bir aksesuar modeli olan aynalar, hem dresuarlara eklenebilcek bir alternatif olmakla birlikte he de tek başına kullanılabilen bir detaydır.

Çerçeveleri ile göz dolduran aynalar istenilen modellerde üretilmektedir. Salonlarınızın rengine uygun olarak hazırlanan aynalarda sıkça rastalanan altın ve gümüş detayları vazgeçilmez bir unsurdur. Mekanlarınızın ölçülerine uygun boyutlarda üretilen aynalar ile ferah bir ortam rahatlığına önem vermekteyiz. Klasik tarzı seven müşterilerimiz için oldukça ideal bir aksesuar olan eskitme aynalarla gelen şıklık evinizin bütün havasını değiştirecektir.

Köşe takımlarında kullanılan berjerlerin orta kısmındaki duvara mont edilmesiyle hem ihtişamlı bir hava katacak hemde konforunuzu etkilemeyecektir. Oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen aynalarımız Osmanlı motiflerini içeren, usta elleri tarafından yapılan mükemmel işçiliğe sahip oymaları içermektedr.
Siz de klasik tarza önem verip, evlerinizin dekorasyonunda sıradan aksesuarlar kullanmak yerine daha çok şıklığı tercih ediyorsanız, eskitme aynaları tercih edebilirsiniz.

Belinda Ayna
Belinda Ayna
Görkem Ayna
Görkem Ayna