Eskitme Aynalar ile Gelen Şıklık

Yönetici 8 Eylül 2014 4
Eskitme Aynalar ile Gelen Şıklık

Eskitme aynalar ile salonlara katılan şıklık oldukça önemli bir detaydır. Klasik tarzda döşenmiş evler için oldukça ideal bir aksesuar modeli olan aynalar, hem dresuarlara eklenebilcek bir alternatif olmakla birlikte he de tek başına kullanılabilen bir detaydır.

Çerçeveleri ile göz dolduran aynalar istenilen modellerde üretilmektedir. Salonlarınızın rengine uygun olarak hazırlanan aynalarda sıkça rastalanan altın ve gümüş detayları vazgeçilmez bir unsurdur. Mekanlarınızın ölçülerine uygun boyutlarda üretilen aynalar ile ferah bir ortam rahatlığına önem vermekteyiz. Klasik tarzı seven müşterilerimiz için oldukça ideal bir aksesuar olan eskitme aynalarla gelen şıklık evinizin bütün havasını değiştirecektir.

Köşe takımlarında kullanılan berjerlerin orta kısmındaki duvara mont edilmesiyle hem ihtişamlı bir hava katacak hemde konforunuzu etkilemeyecektir. Oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen aynalarımız Osmanlı motiflerini içeren, usta elleri tarafından yapılan mükemmel işçiliğe sahip oymaları içermektedr.
Siz de klasik tarza önem verip, evlerinizin dekorasyonunda sıradan aksesuarlar kullanmak yerine daha çok şıklığı tercih ediyorsanız, eskitme aynaları tercih edebilirsiniz.

Belinda Ayna

Belinda Ayna

Görkem Ayna

Görkem Ayna


4 Comments »

 1. melis 10 Ocak 2015 at 14:44 - Reply

  görkem ayna adı gibi çok görkemli bir ayna tırnak olmuş. fiyatını merak ettim?

 2. damla 25 Temmuz 2015 at 17:36 - Reply

  Evimizin kapıdan girdiğimiz anda daha iyi gözükmesini sağlamak için aksesuarlar çok önemli bence.Bir evin olmazsa olmazlaı.

 3. şengül 22 Ağustos 2015 at 17:00 - Reply

  eskitme aynalı aksesuarlar çok hoş fakat evin biraz büyük bir alana sahip olması lazım

 4. melisa 31 Ağustos 2015 at 12:28 - Reply

  bu analı aksesur çok hoş ama sadece görselliği var kullanışlı olduğunu sanmıyorum

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica