Ev Dekorasyonu Hakkında Her Şey Mobilyakulisi.com’da

Yönetici 23 Ekim 2013 1
Ev Dekorasyonu Hakkında Her Şey Mobilyakulisi.com’da

Ev dekorasyonunda güncel haberler ile mobilyakulisi.com’da.

Türkiye’nin en güncel ev dekorayon haber portalı mobilyakulisi.com sizlere en somn trendleri ve mobilya dekorasyon haberlerini sunuyor.

Günümüzde birçok insan dekorasyon konusunda bilgi sahibi olmaya istekli ve ve hevesli oldukları için yardım alabilecekleri dergileri, blogları ve web sitelerini yakından takip ediyorlar. Mobilyakulisi.com sitesi de dekorasyonla ilgili her şeyin adreslerinden biridir. Ev dekorasyonundan ofis dekorasyonuna, bahçe dekorasyonundan mutfak ve banyo dekorasyonuna kadar her şeyi en ince ayrıntısıyla mobilyakulisi.com sitesinde bulabilirsiniz ve fikir edinebilirsiniz.

ev-dekorasyonu

Mobilyakulisi.com size dekorasyonla ilgili her konuda fikir sunmanın yanı sıra dekorasyonla ilgili son moda trendleri ve haberleri de veriyor. Sitede, ev dekorasyonuyla ilgili yapılan hatalar, mobilya alırken dikkat edilmesi gerekenler, dekorasyonun burcunuza etkisi gibi makaleler okuyabilirsiniz. Ayrıca Asortie Mobilya, Alfemo Mobilya gibi markalar ve mobilya fuarları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Mobilyakulisi.com sitesinde dekorasyon kategorileri işinizi kolaylaştıracaktır ve neyi istiyorsanız tam olarak ona odaklanmanızı sağlayacaktır. Dekorasyon kategorilerinde aksesuarlar, avangarde, modern ve klasik olmak üzere koltuk, yatak yemek odası takımları;aydınlatma, bahçe, balkon, banyo, bebek odası, beyaz eşya, dresuarlar, duvar, elektronik ev aletleri, genç odası, halı ve kilim, takımları; mobilya markaları , mutfak gereçleri, ofis ve otel mobilyaları, sehpalar,Tv sehpaları, perdeler, zemin kaplaması, yatak çeşitleri gibi bölümler var. Aradığınız her şeyi sitede en ince ayrıntısına kadar araştırıp konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sitede konut projelerine ait bir bölüm de mevcut.

ev-dekorasyonu-2

En yeni tasarım fikirleriyle bebek odalarından salonlara kadar mobilyakulisi.com sizlere fikir vermek için var. Osmanlı motifli aksesuarlar, egzotik kokulu mumlar, modern askılıklar, mutfak takvimleri makyaj masaları gibi ufak görünen fakat evin bütün havasını ve ruhunu değiştirme potansiyeline sahip ayrıntılar için de sizlere makaleler sunmakta ve yardımcı olmaya çalışmaktadır.


One Comment »

  1. sena 25 Kasım 2013 at 16:22 - Reply

    ev dekorasyonu çok zor bir iş gerçekten de. bu yüzden ev dekorasyonu konusunda çok bilginiz yoksa ve şöyle güzel bir evim olsun diye bir düşünceniz varsa ev dekorasyonu yapmadan önce yardım almanız şart ama yardım alamasanız bile en azından araştırma yapmadan mobilya satın alınmamalı.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica