Evlerin İncisi Savaroski Saray Seti

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Evlerin İncisi Savaroski Saray Seti

SARAYLARA LAIK DRESUARLAR ASORTİE’DEN

Klasiklik ve elegant tasarımlar nasıl bir araya gelir sorusunun cevabı Asortie Klasik Mobilya’dan antrelerinizi saraya çevirecek bir tasarım Savaroski Saray Seti

Evlerin göze çarpan ayrıntısıdır antreler. O evde yaşayan kişilerin kimliğini yansıtırlar. Gelişen teknoloji ile birlikte atlanılan antreler klasik tasarımlarla yeniden şekilleniyor. Asortie Klasik Mobilya tarafından siz değerli müşterileri için tasarlanan Savaroski Saray Seti evlerinizi saray yavrusuna çevirecek. Klasik dresuar denildiğinde aklınıza ilk gelecek isim olan Asortie Masko 4B ‘de bulunan mağazasında birbirinden şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.

dresuar

Avaroski Saray Seti evlerinizin tamda ihtiyacı olan bir dresuar takımı. El işçiliğinin ince örneklerinin sergilendiği dresuar seti bir adet oyma dresuar, bir adet oyma ayna, iki adet yan sehpa, iki adet, abajur ve iki adet çerçeveli tablodan oluşmaktadır.

Bütün bir set olarak tercih edebileceğiniz dresuar setini isterseniz tek tek parçalar halinde de satın alabiliyorsunuz. İstediğiniz renkte de üretim yapabilen Asorite Savaroski Saray Seti için beyaz, krem, parlak sedef renklerini öneriyor.


One Comment »

  1. Nursel Ayaz 5 Mart 2014 at 16:39 - Reply

    dresuarlar şık bir klasik ev dekorasyonu için bence muazzam bir güzelliğe sahip.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica