Evlerin Kıymetlisi Asortie Aşiyan Tırnak Seti

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Evlerin Kıymetlisi Asortie Aşiyan Tırnak Seti

HEYBELİ KONAKLARININ KLASİK HAVASI ASORTİE DRESUARLARIYLA YAŞANIR

Asortie Klasik Mobilya’nın birbirinden eşsiz dresuar tasarımları sizlere konak havasını yaşatacak.

İstanbul denilince ilk başta aklımıza gelen boğaz ve boğazları süsleyen konaklardır. Konakların incisi eşyaları her daim gözlerimizi kamaştırmıştır. Konaklara laik tasarımlarıyla her zaman rakiplerine fark atan Asortie Aşiyan Ayna Tırnak Seti ile sizlerle. Klasik mobilyaya mükemmel dokunuşlarla yaklaşan Asortie Aşiyan Ayna Tırnak Seti ile yaşam alanlarınıza değer katmaya geldi.

DRESUAR-1

Aşiyan Ayna Tırnak Seti bir dresuar, bir ayna, iki yan sehpa, iki abajur ve bir duvar saatinden oluşmaktadır. İnci sedef ve beyaz sedef renklerinden oluşan set altın varak uygulaması ile daha güçlü hale getirilmiş.

DRESUAR-2

Ayna konusunda sizi bir kalıba bağlamayan Asortie istenildiği taktirde aynaların dik veya yatay olarak kullanabileceğini bizlere iletti. Antre dekorasyonunu Asortie tarafından üretilen görkemli abajurler ve Aşiyan Ayna Tırnak Seti ile tamamlayın. Antrelerinizde ki konak havasına sizde şaşıracaksınız.

DRESUAR-3


One Comment »

  1. dilek 5 Mart 2014 at 16:40 - Reply

    klasik mobilyalarla döşenmiş bir evin dekorasyonu bu tarz klasik aksesuarlarla bence kesinlikle zenginleştirilmeli diye düşünüyorum.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica