Farklı Dekorasyon Stillerini Dresuarlarla Buluşturun

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Farklı Dekorasyon Stillerini Dresuarlarla Buluşturun

EVLERİN NAZLI ÇİÇEĞİ DRESUARLA İLE ANTERİNİZİ KOMBİNLEYİN

Evlerde kullanılan dresuarlar ile antreleriniz mükemmel bir şekilde kombinleyebilir,oluşturduğunuz yeni tarzla komşularınızı kıskandırabilirsiniz.

Evlerin en önemli kısmı misafirlerin karşılandığı antredir. Evin genel düzeninin yansıması olan antrelar dresuarlarla ile dekore edilebilmektedir. Peki antrelerin dekorasyonu nasıl olmalıdır?

Evlerinizin giriş kısımları karanlıkta kalıyor ise karanlıkta kalan alanları aydınlatmak için ayna kullanın. Ayna sayesinde dar alanları geniş göstereblir, karanlık antrenize aydınlık katablirsiniz. Değşik ayna sitllerini görmek isterseniz farklı modellerin sergilendiği showroomları ziyaret edebilirsiniz.

Antrelerde portmanlara ve ayakkabılığa yer verebilirsiniz.. Kalın çerçeveli bir ayna, portmanto üstüne montajlanarak genişlik hissi verilebilir. Şık bir dresuar kullanarak, üstüne parçalı aynalar asabilir ve dresuarın etkisini kuvvetlendirebilirsiniz.. Dresuarlar, ev girişlerine biraz İngiliz birazda provence stili etkisi verirler. Özellikle koyu boyanmış duvarlarda, mat ya da parlak lake dresuarlar kaliteli bir etkiyi beraberinde getirir.

dresuar-4

Dresuarlar üzerinde kullanacağınız şık bir abajur, beyaz desenli çerçeveye sahip resimler hole farklı esintiler katacaktır. Boydan boya uygulayacağınız duvar panelleri veya stickerlar ile evinizdeki misafirleri şaşırtabilirsiniz.Koyu renkler ile onların zıttı olan renklerin bir arada kullanılması, bu sıralar dekorasyonda çok sık görülen bir uygulamadır. Antre yani girişlerde uygulayacağınız koyu mavi veya lacivert bir boya, ya da duvar kağıdı önüne beyaz lake boyalı raf uygulaması yapabilirsiniz. Hatta bu raf, kırmızı, açık yeşil, dore tonlarında olabilir. Bu raflara yerleşen resimler, renkli mumlar, tütsüler ile dekorasyonda şaşırtıcı bir etki oluşabilir. Antreden uzanan hol boyunca bu etkiyi kullanabilirsiniz.

dresuar-5

Antre dekorasyonu uygun bir şekilde gerçekleştirdiğiniz taktirde misafirlerinizi ilk izlenimde bir şaşkınlık yaratabilir, günün konuşulan ismi olabilirsiniz.


One Comment »

  1. deniz 22 Kasım 2013 at 13:24 - Reply

    çiçek desenli dresuar modeli çok hoşuma gitti. acaba dresuar fiyatları nasıldır. klasik dresuar modeli almayı düşünüyorum.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica