Farklı Kitaplık Modelleri

Yönetici 12 Şubat 2014 2
Farklı Kitaplık Modelleri

İlginç Kitaplık Tasarımları

Eğer klasik kitaplık modellerinden sıkıldıysanız farklı kitaplık modelleri tam da aradığınız modeller olabilir. Bu kitaplıkları estetik açıdan oldukça farklı tasarımlarla üretildiğini elbette ki biliyorsunuz. Peki, bu tasarımlar nasıl tasarımlar? Öncelikle yuvarlak dairelerden kitaplıklar çıkıyor karşımıza. Bunlar duvara monte ediliyor ve oldukça şık bir görünüm yaratıyor. Bunun yanında duvara monte edilen çapraz stildeki kitaplıklar da bulunuyor. Bunlar da en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Bunların dışında gitar şeklindeki kitaplıklar, kitap şeklindeki kitaplıklar da ilgi çeken bir diğer modeller arasında bulunuyor ve daha aklınıza gelemeyecek binlerce model bulunuyor.

Kitaplık Tasarımları

Modern kitaplık modelleri de farklı kitaplıklar arasında bulunuyor. Çünkü çoğu modern görünüm sağlıyor ve modern tasarımlı evlerde oldukça tercih ediliyor. Böylece her gün kullanıcıları da artıyor ve bu artış dolayısıyla fiyatların da oldukça uygun seviyelere düşmesini sağlıyor.

farklı-kitaplık-modelleri

farklı-kitaplık-tasarımları

farklı-kitaplık-ve-duvar-rafları

ilginç-kitaplıklar

ilginç-kitaplık-tasarımları

kitaplık-tasarımı
BENZER KONULAR »

2 Comments »

  1. utku 13 Şubat 2014 at 13:49 - Reply

    farklı tarzda kitaplık yaptırmayı düşüyorum odama. özel tasarım mobilyalar sayesinde artık istenilen mobilyaya sahip olmak da haliyle kolaylaşıyor.

  2. mine 31 Ağustos 2015 at 13:21 - Reply

    farklı kitaplık modelleri güzel ama açık olması çok dağınık duruyo bence rafların kapalı olması azım

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica