Fayans Seçiminin İncelikleri

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Fayans Seçiminin İncelikleri

Banyolarda Kalitenin Yansıması Banyo Fayansları

Çeşitli kalitelerde üretilen banyo fayansları ile banyonuzun kalitesini yansıtın.

Banyo, balkon ve benzeri alanlarda döşenen fayansların kaliteli olması banyonuzu estetik ve asil gösterecektir. Banyo fayanslarının seçiminde ucuza kaçmak ya da yanlış tercihlerde bulunmak kullanım aşamasında birçok sorunu beraberinde getirecektir. Kalitesiz fayanslarda genellikle toz belli etme, çizilme, kırılma, lekelenme ve en kötüsü de temizlenememe gibi pürüzlerle karşılaşılır. Telafisi mümkün olmayan kalitesiz fayans kaplamaları hem sizi ziyadesiyle üzecektir hem de vakit kaybına neden olacaktır.

fayans iç

Kalitesiz fayans aralarına yerleşen kirler iyi temizlenmediği için yerleşip siyahlaşabilir. Bu durum için geçici çözümler bulunmaktadır fakat kaliteli fayanslarda görülen ışıltı ve temizliği bu geçici çözümlerle  elde etmek zordur.Bu durumlara maruz kalmamak adına fayans seçerken dikkat etmemiz gerekenler şunlardır:
• Fayanslar yüksek sıcaklıkta fırınlanmış olmalı
• Döşenecek zemine göre fayans seçilmeli
• Mutlaka sertifikalı ürünler kullanılmalı
Fayans seçerken sadece bu üç maddeyi göz önünde bulundurmak sizler için yeterli olacaktır.Fayans seçiminde sadece görsellikle hareket etmek bizleri yanlışa sürekler. Doğru bir kullanım ve doğru temizleyici maddeleri le fayanslarımızın kullanım ömrünü uzatabiliriz


One Comment »

  1. belçim 4 Mart 2014 at 16:52 - Reply

    banyo fayanslarında çok farklı modeller var. küçük banyo dekorasyonları için özel olarak tasarlanan fayans modelleri alanı olduğundan daha geniş gösteriyo.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica