Ferah ve Kullanışlı Mutfak Tasarımları

Yönetici 22 Ekim 2013 4
Ferah ve Kullanışlı Mutfak Tasarımları

MEKANI FERAHLATAN MUTFAK MODELLERİ

Hanımların nefes almaktan en çok hoşlandıkları ortamları, kuşkusuz mutfaklarıdır. Yemek pişirmek, yeni tarifler denemek, en sağlıklı diyet yemeklerini hazırlamak, en özel misafirleri ağırlamak; kısacası hanımların hünerlerini sergiledikleri en anlamlı mekan, mutfaktır. İşte söz konusu hanımların alanı olunca eşlerin hemen harekete geçmesi gerekir. Kullanışlı, ferah, pratik ve kaliteli bir mutfak dekorasyonu için harekete geçmeden önce sizler için hazırladığımız mutfak dolabı modellerini inceleyiniz.

mutfak4

Ortadaki tezgahı ile kullanım açısından kolaylık sağlayan tasarımda, işlerinizi kolaylıkla halledebilir ve burayı mutfak yemek masası olarak kullanabilirsiniz. Ya da dostlarınızla mutfakta sohbet keyfi yaşayabilirsiniz. Eviniz büyükse bir çok eşyanızı toparlayacak olan dolaplarınızın zenginliği de mutfağınıza ayrı bir hava katacak.

Aydınlık ortamlar için, açık renk dolaplar seçerek ortamınızı ferahlatabilirsiniz. Estetik, çeşitli şekillerde açılabilir dolaplar yaptırarak mutfağınızın dekorunu özelleştirin.

Ankastre mutfaklar her zaman pratik hanımların aktif çalışma alanlarıdır. Beyaz mobilya da, en çok kir tutacak bu alanda doğru renk tercihi olacaktır.

Doğanın içinde yemek pişirme duygusunu yaşatan tavanı ve tüm tasarımıyla ahşabın mükemmel şıklığı…

mutfak5


4 Comments »

 1. merve 13 Kasım 2013 at 11:33 - Reply

  mutfak dekorasyonunda aslında bayanların isteğine cevap verecek her şeyin olması lazım. benim zamanımın çoğu mutfakta geçer o yüzden ferah ve kullanışlı mutfak tasarımları her zaman ilgimi çekmiştir.

 2. aydan 21 Aralık 2013 at 22:45 - Reply

  mutfaklar ne kadar geniş olursa dekorasyon da o kadar iyi olur. geniş mutfakların dekorasyonu daha kolay yapılıyor ama tabi dar mutfaklar için de çözümler var. açık tonlarda mutfak dolapları arasından seçim yaparsanız mutfağınız daha geniş görünebilir.

 3. selin 25 Aralık 2013 at 10:12 - Reply

  her bayan geniş bir mutfağı olsun ister. bu yüzden de mutfak dekorasyonu yaparken de ince eleyip sık dokurlar. eğer dar bir mutfağa sahipseniz açık tonlarda mutfak dolapları ile tasarım yaptığınız zaman mutfağınız olduğundan daha geniş görünecektir.

 4. Dilan 31 Temmuz 2015 at 14:08 - Reply

  ferah ve kullanışlı mutfak mobilyalarında açık renk tercih edildiği zaman mutfağı iki kat geniş gösteriyor

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica