Fermuarlı Yatak İle Dağınıklığa Son

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Fermuarlı Yatak İle Dağınıklığa Son

Yoğun İş Temposundan Kaynaklanan Yatak Dağınıklığına Son Veren Tasarım Fermuarlı Yatak

İtalyanlar tarafından geliştirilen ve basit bir el hareketiyle kolayca toplanabilen fermuarlı yataklar dağınıklığa son veriyor.

Mobilyası ve dekorasyonlarıyla ünlü İtalya neredeyse her gün yeni bir tasarımla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. İtalya’da gelişen ve gelişmeye devam eden bu sektörün her geçen gün bu kadar hızlı ivme kaydetmesi taktire şayan. İtalya’da gelişen sektörün açık ara takipçisi Florida Furniture markası da yeniliklerin ve fonksiyonel tasarımların öncüsü olan isimlerden biri.

fermuarlı yatak 2
Ünlü İtalyan mobilya markası Florida Furniture, Fermuarlı yatak tasarımıyla dekorasyon dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Tasarım ilk bakışta bir su yatağını andıran yatakların fermuarlarını açtığınızda ilk vereceğiniz tepki tebessüm olmaktadır. Modern, gizemli, eğlenceli ve fantastik yatağın kullanımı ise çok rahat.

fermuarlı yatak 1

Son moda fermuarlı yatak tasarımı piyasaya ilk sürüldüğü günden beri büyük bir ilgi toplamakta çünkü yoğun iş temposunda dolayı ev düzenine vakit ayıramayanların en büyük kurtarıcısı oldu. Fermuarlı yatağı en çok tercih eden insanlar ise yoğun iş temposu nedeniyle ev düzenine vakit ayıramayan kişiler. Artık sabah uyandığınızda yatak toplamak zorunda değilsiniz, fermuarı çekin yatak toplansın. Çok kolay ve hiç zaman almıyor. Pratiklik, modern tasarım diye bizce buna denir.

fermuarlı yatak 3


One Comment »

  1. aylin 5 Mart 2014 at 12:52 - Reply

    ben o kadar üşengecim ki o yatağın fermuarını çekmeye bile üşenirim 🙂 fermuarlı yatak tasarımı güzel fikir ama bence bu tarz yataklar daha çok yazlık evlere uygun. tozlanmaması açısından güzel bir yatak modeli.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica