Filipinlerde İlgi Uyandıran Mobilya Fuarı

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Filipinlerde İlgi Uyandıran Mobilya Fuarı

MOBİLYANIN SON TRENDLERİ FİLİPİNLER’E AÇILIYOR.

Filipinler’in başkenti Manila, önemli bir mobilya fuarına ev sahipliği yaptı.

Filipinler’in başkenti Manila’da 17-20 Ekim 2012 tarihlerinde yapılan Manile Fame Mobilya Fuarı, beklenenden fazla yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Mobilya ve tasarımda son trend ürünlerin sergilendiği fuarda dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi geldi.

Mobilya ve ev tekstili ürünlerinin sergilendiği fuarda moda ve hediyelik eşya ürünleri de sergilenenler arasındaydı. Türkiye‘den birçok iş adamının ziyaret ettiği Filipinler Mobilya Fuarı, ülkemiz mobilyalarının tanıtımında da önemli bir yer oldu.

spotted-at-manila-fame-cover-photo

Filipinler ve Türkiye arasındaki mobilya ve ev tekstili ürünleri ticaretinden önemli bir adım olan fuarda klasik mobilya, modern mobilya ve avangarde mobilya yanında aksesuar ve ev tekstili ürünleri de teşhir edildi.

the-opening

Fuar dünyanın birçok bölgesinden ziyaret için gelenlere Filipinler’in kültürel zenginliklerini tanıtmada da önemli bir fırsat oldu. Fuar alanı farklı kültürel ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yaptı.


One Comment »

  1. Aykut 29 Kasım 2013 at 10:31 - Reply

    bu tarz mobilya fuarları hem ülkenin kültürel zenginliklerini tanıtmada büyük rol oynar hem de bu konulara ilgisi olan insanlar için çok güzel bir organizasyon olmuş oluyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica