Gelişen Ve Gelişmeye Devam Eden Marka:MOBİLAND

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Gelişen Ve Gelişmeye Devam Eden Marka:MOBİLAND

SÜREKLİ BÜYÜYEN VE GELİŞEN MOBİLYA MARKASI:MOBİLAND

Gelişmek düsturunu ilke edinen marka MOBİLAND büyüyen potansiyeli sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Büyümek ve gelişmek onların ana ilkesi. Ana ilkelerinden taviz vermeyen MOBİLAND sizlerle

1997 Kasım’ında MOBİLAND markalı TV sehpası üretimi ile mobilya sektörüne giren Ufuk Mobilya San Tic.A.Ş. kısa sürede atılım yaparak ev mobilyasının hemen her ihtiyacına karşılık verecek duruma gelmiştir.

Şirketimiz Üretim faaliyetlerini Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulu 15000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında sürdürmektedir. Modern alman ve İtalyan teknolojisi ile kurulu makine parkıyla günde 400m2 üretim kapasitesine sahiptir.

Müşterisine daima en kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen Ufuk Mobilya, Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte ve Ar-Ge departmanının gücünü artırmaktadır…

Hayatın her alanında, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen Mobiland 1999 yılında TSE belgesi almıştır. 2003 yılında ISO9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlayan Ufuk Mobilya 27.02.2004 yılında BVQI onaylı kalite sertifikasını almıştır.

Hedefimiz, Globalleşen dünya pazarlarında bugün gelmiş olduğumuz noktayı daha da yükseklere çıkararak doğaya ve insana saygı ilkesiyle Türkiye ve Dünya piyasasında saygın bir yer edinmek ve güçlenerek büyümektir.

Firmamız kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, müşteriyi tatmin etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla maksimum kalitede hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Müşterilerine doğru ürünü zamanında optimum koşullarda sunma ilkesini benimseyen firmamız, yöntemlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla uygulamayı esas almaktadır.

Firma politikamız “Çalışanlarımızla bütünleşerek üretim ve hizmetin kalitesinde müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla farklı çizgide mobilya gruplarını, Kalite Yönetim Sistemimizin öngördüğü şartlarda, eğitim düzeyi yüksek personelimizle üretmek ve kalitemizin etkinliğini sürekli iyileştirerek insanlığın hizmetine sunmaktır.” .

efes-kose

Firmamız 2004 yılı çalışma faaliyetlerini yukarda belirtilen politikalar doğrultusunda tanıtım ağırlıklı olarak sürdürmüştür. Ve özellikle 2005 yılı bu çalışmalarının meyvelerini topladığı bir yıl olmuştur. Değişen ve gelişen teknolojilere uyum sağlamayı her zaman çalışma prensipleri içinde tutan firmamız aynı zamanda 2004 yılı ortalarında bilgi teknolojisini yenilemiş ve ilk kurulduğu günden beri erp kullanmasına rağmen bu teknolojisinin yeni imkanlarla donatılmış olan bir ürününü sistemine entegre etmeye başlamıştır.

boyutlandir


One Comment »

  1. ilkay ak 5 Mart 2014 at 16:59 - Reply

    en alt resimdeki koltuk takımı güzelmiş. zarif bir görünüme sahip.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica