Gençler Klasik Mobilyayı Çok Sevdi

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Gençler Klasik Mobilyayı Çok Sevdi

KLASİK MOBİLYA SADECE ORTA YAŞ VE ÜZERİNE Mİ HİTAP EDİYOR?

Yıllardır insanlar oymalı ve varaklı mobilyaların orta yaş ve üzerindeki insanlar tarafından tercih edildiğini ve gençlerin daha çok modern mobilyaları tercih ettiğini düşünüyorlardı.

Klasik mobilyalar, sahip oldukları ince el işçilikleri, yıllara meydan okuyan sağlamlıkları, el işçiliği ile uzun uğraşlar sonucu elde edilen altın varak veya gümüş varak uygulamaları ile hiçbir zaman demode olmadı. Oysa modern mobilyalar, kısa süreli moda akımlarının verdiği atmosfer ile üretiliyor ve kısa sürede modası geçiyor.

KLASÄ°K_MOBÄ°LYA895

Klasik mobilyanın en önemli avantajından biri de tamamen doğal ahşaptan üretiliyor olmasıdır. Böylece yaşam mekânlarınızda tercih ettiğini klasik yatak odası takımlarını, klasik yemek odası takımlarını, klasik koltuk takımlarını uzun yıllar kullanabileceğiniz gibi çocuklarınıza da bırakabiliyorsunuz. Oysa modern mobilyalar sunta, mdf gibi yapay ahşaplardan üretildiği için klasik mobilyalara göre daha kısa ömürlü oluyorlar.

Gençler Klasik Mobilyayı Farketti
Önceden sadece orta yaş ve üzeri insanların tercih ettiği düşünülen klasik mobilyalar, son dönemde Osmanlı dizilerinin etkisi ile artık gençler tarafından da çok fazla tercih ediliyor. Gençler modern mobilyanın rahatlığı ile klasik mobilyanın ihtişamı ve şıklığını bir arada sunan mobilya modelleri ile evlerini dekore ediyor.

Gençler daha çok yoğun oymalı ve parlak altın varaklı klasik mobilyalar yerine, daha çok az oyması olan, daha soft renklere sahip olan, yaşam mekanında çok dikkat çekmeyen ve rahatlığı ve konforu ön plana çıkaran klasik mobilyalar tercih ediyor.

Gençlerin Klasik Mobilya Tarzına Cevap Veren Tasarımlar
Modern mobilyanın rahatlığı ile klasik mobilyanın zarafetini bir arada sunan modeller oldukça az. Bu ihtiyacı göre ve buna cevap verecek özgün modelleri ile gençlerin klasik mobilya tarzına göre üretim yapan Asortie Mobilya, farklı modelleri ile dikkat çekiyor.

Asortie Mobilya Ticaret ve Proje Müdür Gafur Yılmaz, “ Biz Asortie olarak ürünlerinizi klasik, modern, avangarde veya country olarak sınıflandırmıyoruz. Bizim için mobilya mekana ve kişiye prestij kazandıracak, insanların aynı ortamda bulunmaktan mutlu olacakları mobilyalardır” diyor. Gafur Yılmaz konuşmasının devamında, Asortie Mobilya’nın gençlerin beklentilerine cevap verecek mükemmel tasarımları ürettiklerini söylüyor. Son olarak gençler için Malta adını verdikleri yeni bir koltuk takımı ürettiklerini ve bu tasarımda modern ile klasiği mükemmel bir ahenk ile buluşturduklarını söylüyor.

gafur_yılmaz23 (1)

Asortie Mobilya Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekarelik mağazasından sadece Türkiye’nin değil, dünyanın birçok ülkesine mobilya ihracatı yapıyor. Asortie Mobilya tasarımları için www.asortie.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Asortie Mobilya Tel: 0212 675 0446


One Comment »

  1. Melike 28 Kasım 2013 at 10:20 - Reply

    asortie mobilya sayesinde klasik mobilyayı sevmeye başladım. klasik mobilyada o kadar özgün ve şık tasarımlara sahipler ki hayran kalmamak mümkün değil.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica