Hanımefendilerin Zevk Eseri Odaları Göz Kamaştırıyor

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Hanımefendilerin Zevk Eseri Odaları Göz Kamaştırıyor

DÜNYANIN EN TATLI DİLLİ VARLIKLARI ŞEKER KIZ CANDYLERİN ODALARI ONLAR GİBİ ŞEKER OLUYOR.

Minik hanımefendilerin odaları kendileri gibi şeker görünümlü mobilyalar ile şekilleniyor. Son yıllarda çocuklara yönelik oda üretimine başlanmasıyla genç kızlar istedikleri odaya kavuşmanın sevincini yaşıyor.

Evlerimizin minik hanımefendileri süse ve makyaja düşkünlüğü ile bilinirler. Nazlı çiceklerin bu düşkünlüğü bilen dekoratörlerde onlar gibi şeker genç kız odası dekorasyonları gerçekleştirmişler. Çocukluk döneminden çıktığı genç kızlığa adım attıkları günlerde kendilerine ait bir oda isteyen küçük hanımların odaları ruh dünyalarına göre şekillenmektedir.

Şaşalı kolyelere ve yüzüklere düşükün minik bir hanımın odası tamamen sadelikten uzak olmakla birlikte kendi ruh dünyasının dışa yansımasıdır.Abartıyı seven küçük hanımların  odasında boş bir nokta bile göremezsiniz. Çeşitli aksesuarlar doldurduğu odasında hala ona göre boş alanlar olduğunu iddia edebilir bu duruma bizce bazen müdahale etmeniz gerekecektir.

Picture 078

Genç bir hanımefendinin odasını sevimli hale getiren şeylerden biri aksesuarlardır. Günümüzde Hello Kitty, Wınx ve benzeri o kadar çok televizyon karakteri bulunmakta ki neredeyse her genç kızın odasında bu karakterlerin olduğu aksesuarlara rastlıyoruz.

genç_oda_1

Odasının rengini tamamen pembeye boyamak bir hanımefendinin en büyük düşüdür sanırım. Sabahları pamuk prensesin yer aldığı düşünden pembe bir odada uyanmak isteyebilir. Ama bizce odanın tamamı pembeye boyamaktansa daha yumuşak ve tatlı görünen açık renkler ile duvarlarda güzel bir ambiyans yaratılmalıdır.


One Comment »

  1. ilknur 4 Mart 2014 at 16:39 - Reply

    genç kız odaları dekorasyonuna kızlar çok önem veriyor. o yüzden de gerçekten harika tasarımlı genç odaları çıkıyor ortaya.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica