Hayalleriniz Duvarlarınızda Duwalls İle Şekillensin

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Hayalleriniz Duvarlarınızda Duwalls İle Şekillensin

DUWALLS İLE GERÇEK VE KURGU BİRBİRİNE KARIŞACAK.

Duwalls yaşam alanlarına yönelik kurguladığı tasarımları ile sizi gerçekliğin dışına çıkaracak.

Duwalls; yaşam alanlarına yönelik kurguladığı tasarımları ile retro akımına farklı bir bakış açısı getiriyor. Günümüzün çağdaş yaşam skalasında kendine has bir yer açan marka, kişisel tercihleri ve düşleri mekanlara taşımayı hedefliyor.

Dekorasyonu hareketlendiren en önemli aksesuarlar arasında, duvarlarınız da yer verdiğiniz tablolar ve objeler yer alıyor. Kesintisiz düzlüğü bölen, karakter katan ve renkleri, içerdiği figürleri ile mekanı kişiselleştirmeyi başaran bu özel çalışmaların adreslerinden biri de Duwalls…

duvar-1

Duwalls stiliyle hayat bulan eşsiz imaj koleksiyonlarının en önemli özelliklerinden biri de kendinize özel tasarımlar oluşturabilme avantajınız. Size  kalan duvarınıza uygun ölçüleri belirlemek ve bu ölçüler çerçevesinde Duwallsdan tasarım talebinde bulunmak. Üstelik bu seçkiyi oluştururken; uygulama yüzeylerinden malzeme seçeneklerine, farklı boyutlardan tasarıma kadar sadece size özel Duwalls ürünleri yaratabiliyorsunuz.

Retro akımın başarılı yorumları ile oluşturulan geniş koleksiyonlardan da tarzınıza uygun ve beğendiğiniz çalışmaları seçebildiğiniz bu geniş düş dünyası; evin her odasına farklı bir hava katmayı başarıyor.
Evinde kullandığı ürünleri kişileştirmek isteyenleri de düşünen Duwalls koleksiyonlara dahil edilen tüm tasarımlar belirli bir limitte üretiyor. Limiti dolan ürün, üretim ve satış listesinden kaldırılıyor. Bu sayede kullanıcının, evindeki ürünü başka bir yerde görme olasılığı düşüyor.

duvar-2


One Comment »

  1. edip 4 Mart 2014 at 16:25 - Reply

    3d duvar kağıtları süper bir dekorasyon sağlıyor bence. ben odamda 3d duvar kağıdı modeli kullanmak isterdim.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica