Ilias ile Ahşap Zanaatının İnceliklerini Yaşayacaksınız

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Ilias ile Ahşap Zanaatının İnceliklerini Yaşayacaksınız

ASALETİN TEMSİLCİSİ JOSEPHİNELER YILLARIN DENEYİMİYLE TASARLANIYOR

1969 yılından beri Klasik Mobilya sektöründe adından söz ettiren Ahmet Türkmen sahip olduğu deneyimleri tasarımlarıyla buluşturuyor. ILIAS adını verdiğini josephine tasarımlarıyla rakipleri arasından sıyrılan Türkmen bizlere bir kez daha ustalık ve deneyimin önemini hatırlattı.

1969 yılından beri klasik, dömiklasik ve modern mobilya üretiminde Türkiye’de kendini ve adını ispatlamış olan Ahmet Türkmen, fabrikasında ürettiği kendi tasarımlarını müşterileriyle buluşturuyor.

jozefin

Kişiye özel ürün tasarımları da gerçekleştiren Ahmet Türkmen mobilya birbirinden güzel ve farklı Josephine tasarımlarını sizlerle buluşturuyor.  Yazımızın başlığında bahsettiğmiz ILIAS her biri eşsiz ve el yapımı özel bir üründür. Yıllarını bu işe adamış sabırla ağacı şekillendiren maharetli ellerin bir yansımasıdır. Yalnızca birer eşya değil aynı zamanda ruhu olan ve anılarımıza tanıklık eden kayın ağacı İlias ile evinizde yeniden hayat buluyor, altın varaklar saltanatını simgeliyor. Kadife kumaşı ise ruhunuzla uyum sağlıyan ILIAS mükemmel işçiliği ile göz kamaştırıyor. Tasarımcı Uğur Şayan tarafından önerilen Ilias Avangarde tasarımı ile göz dolduruyor.


One Comment »

  1. sibel 24 Kasım 2013 at 19:33 - Reply

    ev dekorasyonu bu tarzda aksesuarlar ile desteklendiği zaman daha güzel oluyor. aksesuarlar da mobilya seçimi kadar önemli. uyum ve güzellik olması şart.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica