İMOB 2013 Sayılı Günler Kaldı

Yönetici 22 Ekim 2013 1

İMOB 2013 Sayılı Günler Kaldı

Tasarım ve deneyimin buluşma noktası İMOB 2013 için geri sayım başladı. Birbirinden şık takımların görücüye çıkacağı fuar bu yıl CNR Expo’da

Dünyada ki sayılı mobilya merkezi olma misyonuna sahip olan İstanbul “tasarımın buluştuğu başkent” olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2013 9. kez İstanbul’da üretilen mobilyalara ev sahipliği yapıyor.

2013 İMOB Fuarı bu yıl CNR Expo‘da

İstanbul Mobilya Fuarı 2013 bu yıl renkli görüntülerle CNR Expo’da dünyanın bir çok yerinden gelen konuklarını ağırlayacak. Bu yıl 9. düzenlenecek olan fuara Türkiye‘nin saygın mobilya firmaları stant açacak.

Her Yıl Ziyaretçi Akınına Uğrayan İMOB’a Bu Yıl Daha Fazla Ziyaretçi Bekleniyor

2013 İMOB fuarının ziyaretçi sayısında büyük bir artış bekleniyor. Geçen yıl yapılan tanıtım çalışmalarının meyvesinin alınması beklenen 2013 İMOB’ ta tüketicilerin yaşam alanlarını konfora kavuşturacak modern mobilya, avangarde mobilya ve klasik mobilya gruplarından yemek odası , yatak odası, koltuk takımı, salon takımı, köşe takımı, dresuar, benç, kütüphane, yatak , aksesuar gibi birçok ürünü bir arada görme imkanını yakalayacaklar tüketiciler uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilecek.

İMOB Fuarı 30 Ülkenin Alım Heyeti İle Şekillenecek

Yurtiçi ziyaretçilerinin yanı sıra yurtdışından da ziyaretçi akınına uğruyor.T.C Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü eşliğinde İstanbul İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile Azerbaycan, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika, Bulgaristan, Cezayir, Hırvatistan, Fransa, Hollanda, Mısır, Moldova, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün, Dubai, Yunanistan, Katar, Kazakistan, İrlanda, İspanya, Belçika, Kenya, Libya, Lübnan, Irak ve İran gibi birçok ülkeden alım heyetlerinin geleceği İMOB 2013 bu yıl mobilya piyasası canlandırmaya geliyor.

İMOB GELENEKSEL TASARIM YARIŞMASININ YANSIMALARI TÜM DÜNYAYI SARACAK.

2013 Şubat ayında düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı bu yıl görkemli bir açılışla 9. kere İstanbullulara mobilyayı ve mobilyanın ne olduğunu anlatmak üzere CNR Expo’da açılacak. Tasarım dünyasına bir renk ve ahenk katmak için her yıl geleneksel olarak düzenlenen tasarım yarışması genç tasarımcıların heyecanına heyecan katacak. Genç yeteneklerin büyük ustalarla buluştuğu tasarım yarışmasına her firma da başvuruda bulunabiliyor. Genç yeteneklerin usta çizgilerle yarıştığı İMOB Tasarım Yarışması yemek odası, yatak odası, koltuk takımı, köşe takımı, klasik mobilya, genç odası, aksesuar, dresuar ve stand kategorilerinde birbirinden renkli çekişmelere sahne olacak. İstanbul Mobilya fuarının nerede, İstanbul mobilya fuarı nerede, İstanbul mobilya fuarına hangi firmalar katılacak sorularının cevabını merak edenler İMOB web sayfasını ziyaret edebilirler.


One Comment »

  1. Ecem 29 Kasım 2013 at 10:34 - Reply

    istanbul mobilya fuarına hiç katılmadım şimdiye kadar ama önümüzdeki yıl kesinlikle katılmayı düşünüyorum.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica