İSMOB 2014 Tanıtımları Bugün Başladı

Yönetici 28 Ocak 2014 1
İSMOB 2014 Tanıtımları Bugün Başladı

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliği ile bu yıl 10.su düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı 2014 bugün başladı. Yerli va yabancı birçok sayıda ziyaretçiye kapılarını açan fuar, Cnr Expo fuar alanında gerçekleşecek olup 6 gün süreyle tanıtımlarına devam edecek.

ismob-2014

Fuara Ulaşım

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.
BENZER KONULAR »

One Comment »

  1. nazan 4 Mart 2014 at 17:10 - Reply

    istanbul mobilya fuarına bu yıl çok katılmak istedim ama katılamadım. bu tarz mobilya fuarları eğer mobilyayla yakından ilgiliyseniz mobilya modelleri ve fiyatları hakkında yakından bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica