İstanbul Mobilya Fuarı

Yönetici 17 Aralık 2013 3
İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi

Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı, ülkemizin öncü ihracat sektörlerinden olan yapı ve tasarım alanlarında çalışmalarını sürdüren firmaların yurtiçi ve dışı müşterilerine etkili ve hızlı biçimde ulaşabilmelerine imkân vermektedir. Bu geniş kapsamlı organizasyon sayesinde gerek firmalar on binlerce kişiye tek bir çatı altından ulaşma şansı bulurken gerekse yatırımcı ve müşteriler sektördeki en yeni ve gelişmiş fikirleri direkt tecrübe etme ve inceleme fırsatı yakalamaktadırlar. Bu sayede çift taraflı memnuniyet sağlanan buluşma süresince katılımcılar ve ziyaretçiler nitelikli ve bilgilendirici vakit geçirebilmektedirler.

İstanbul Mobilya Fuarına Katılan Firmalar

Her sene olduğu gibi Ocak ayının son haftası itibarı ile 28 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek İSMOB, geçmiş yılın özetini ve gelecek yılın gözlemlerini ziyaretçilere aktarılmasına önayak olacaktır. İstanbul mobilya mağazaları ile sınırlı kalmayarak ülkemizin dört bir yanından farklı isimlerin katılım göstermesi ile her türlü ihtiyaç ve zevke karşılık veren tasarımlar fuar merkezinde bir araya gelebilmektedir. Bu durum yerel ziyaretçilerin olduğu kadar dünyanın dört bir yanından fuarı incelemeye gelen yabancı müşterilerin de beğenisini kazanmaktadır. Her ne kadar basit ve sıradan bir organizasyon olarak gözükse de, 110.000 metrekarelik bir alana yayılmış 450 firma ve 100.000’i aşkın ziyaretçi sayısı, fuara gösterilen ilginin ve talebin ne denli üst düzeyde olduğunun anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. Farklı şehirlerde onlarca yıldır düzenlenen fuarlar gibi İSMOB’un da onuncu yılını devirmesi, organizasyonun daha uzun yıllar gerçekleştirileceğine işaret olarak gösterilmektedir.

İSMOB-2014

istanbul-fuar-merkezi

istanbul-mobilya-firmaları

istanbul-mobilya-fuarı-2014

istanbul-mobilya-mağazaları

istanbul-mobilya-fuarı

İstanbul Mobilya Mağazaları

İstanbul mobilya firmalarının ve benzer isimlerin yenilikçi tasarımlarını incelemek ve sektör hakkında genel bilgi edinmek için fuar biletinin vakit kaybedilmeden alınması tavsiye edilmektedir. Fiziksel satış merkezlerine ulaşımı mümkün olmayan kişiler, arzu etmeleri takdirde çevrimiçi olarak da bilet satın alımı yapabilmektedirler. Bu sayede yurtdışı veya farklı şehirlerden gelen ziyaretçilerin de herhangi bir sorun ile karşılaşmadan fuardaki yerlerini ayırtmaları rahatlıkla mümkün olmaktadır.
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. selim 18 Aralık 2013 at 10:13 - Reply

    istanbul mobilya fuarını genelde kaçırmamaya özen gösteriyorum. çünkü mobilyalarla ilgiliyseniz ciddi anlamda fikir sahibi olmanızı sağlıyor.

  2. öznur 19 Aralık 2013 at 10:10 - Reply

    istanbul mobilya fuarının aralıksız düzenlenmesi çok iyi bir şey. mobilya sektöründeki gelişimle doğru orantılı olduğunu düşünüyorum. istanbul mobilya mağazaları açısından da müşteri açısından da bu tarz fuarların olması çok güzel.

  3. azra 2 Şubat 2014 at 13:34 - Reply

    ben azra irandan.mobilyalar cok guzel

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica