İstanbul Mobilya Fuarı Rekor Kırdı

Yönetici 29 Ocak 2014 1
İstanbul Mobilya Fuarı Rekor Kırdı

Yeşilköy CNR Expo İstanbul’da düzenlenen İSMOB (İstanbul Mobilya Fuarı), bu sene çok sayıda firmanın katılımıyla rekora imza attı. Dün kapılarını ziyaretçilerine açan ve mobilya alanında dünyanın sayılı fuarları arasında giren İstanbul Mobilya Fuarı dünyayı buluşturmaya devam ediyor. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın ziyaret ettiği İSMOB, 02 Şubat 2014 günü sona erecek. Yeteneklerin başarılarının tescillendiği ve 8. kez düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı Tasarım Yarışması bugün saat 16:00’da gerçekleşecek olan ödül töreni ile sonuçlanacak.

ismob-2014

Fuara Ulaşım

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.
BENZER KONULAR »

One Comment »

  1. furkan 2 Şubat 2014 at 19:33 - Reply

    istanbul mobilya fuarı mobilya sektörü için bence gerekli bir fuar. bu yüzden desteklenmesi çok ilgi görmesi sevindirici.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica