İstanbul Mobilyaları Tanıtacak

Yönetici 25 Aralık 2013 3
İstanbul Mobilyaları Tanıtacak

İMOB 2014

150’den fazla ülkenin mobilya ihtiyacının giderilmesine yardım eden Türk mobilya firmaları bu özelliklerini ve her yıl ürettikleri yeni ürünleri daha fazla kişiye göstermek, daha fazla müşteriye ulaşmak istemektedir. Bunu zaman zaman reklam kampanyalarıyla, zaman zaman yurtdışındaki mobilya sektörüyle ilgili oturumlara katılarak yaparlar. Fakat en çok işe yarayan ve az maliyet gerektiren yöntem ise mobilya fuarlarıdır. Reklam kampanyalarında olduğu gibi çok büyük bütçelere gerek yoktur ve kendinize ayrılan normal boyutlarda bir alanda ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Bir örnek olarak İMOB mobilya fuarı gösterilebilir.

İMOB Mobilya Fuarı Ne Zaman?

Bahsedilen İMOB mobilya fuarı genel olarak mobilya sektörünün ihracat payındaki artışı hedeflemektedir. Geçtiğimiz yılda %12 olan ihracat artışı 2014’te %20 olarak hedeflenmiştir. Hedeflenen bu rakama ulaşmak da hiç kolay değildir. Bu yüzden sektörde yer alan firmalar İMOB mobilya fuarı gibi geniş çaplı tanıtım fırsatlarını kaçırmamalıdır. Ev eşyaları, bebek ve genç odaları, mutfak takımları, yatak ve yemek odası takımları, koltuklar, kanepeler vb. eşyaların tanıtılacağı fuarda yurt dışından gelecek ziyaretçiler de bekleniyor.

İstanbul-Bakırköy’de yer alan İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek olan fuarın önderliğini Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği üstlenmektedir. Türkiye’nin mobilya merkezi olarak değerlendirilen fuar henüz 8 defa yapılmışken dünyanın en büyük 3. Mobilya fuarı olma başarısını da elde etmiştir. Bu başarısından dolayı da yüzlerce marka her yıl bu fuarı ziyaret etmektedir. Marka ve firma temsilcilerinin katıldığı fuarda milyon dolarlık iş anlaşmaları yapılır. Yapılan bu iş anlaşmaları sayesinde hem ülkeler arasında kültür köprüleri oluşturulur hem de yapılan ticaretle karşılıklı kâr elde edilir.

imob

Dorya Deri Berjer

imob-2014

Dorya Koltuk Takımı

imob-2014-mobilya-fuarı

Şımarık Köşe Koltuk

imob-fuarı

Malta Koltuk Takımı

imob-mobilya

Şehzade Klasik Berjerler

imob-mobilya-fuarı

Şehzade Koltuk Modelleri

imob-mobilya-fuarına-nasıl-gidilir

Dorya Koltuk Takımı

İMOB Mobilya

Modaya uyan mobilya tasarımlarıyla fuarda sergilenen markalar mobilya sektörünü de yönlendirir. Bu nedenle yıl boyu hangi marka ne tür ürünler piyasaya sürümüş diye bakmak yerine İMOB mobilya fuarı ziyaret edilebilir. Ayrıca herhangi bir ihtiyaç halinde de fuarda beğenilen ürünler satın alınabildiğinden dolayı alışveriş amacıyla da gidilebilir.
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. mehtap 26 Aralık 2013 at 09:55 - Reply

    geçmiş yıllarda mobilya fuarına hiç katılmadım ama bu yıl imob fuarına kesinlikle katılmayı düşünüyorum. 2014 mobilya modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için de çok iyi bir fırsat.

  2. dilek 27 Aralık 2013 at 10:20 - Reply

    şımarık köşe koltuğu görür görmez bunu kesinlikle almalıyım dedim. harika bir tasarım olmuş. hem sportif hem de klasik bir havası var.

  3. Rana 29 Aralık 2013 at 00:09 - Reply

    mağazaların yeni sezon ürünlerini görmek için mobilya fuarları çok faydalı oluyor. çok fazla yorulmadan zaten fuarda en güzel tasarımları görüyorsunuz ve eğer mobilya alışverişi yapmayı düşünüyorsanız fikir sahibi oluyorsunuz.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica