İzmir MODEKO 2013 İçin Geri Sayım Başladı

Yönetici 22 Ekim 2013 1

MODEKO 2013 İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAMLANMAK ÜZERE

Türk mobilya sektörünün hayat damarlarından olan İzmir MODEKO fuarı 2013 yılı hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Ege İhracatçı Birlikleri’nin (EİB) tarafından gerçekleştirilen İzmir MODEKO Fuarı 27 Şubat-03 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. 24. Modeko İzmir Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı çeşitli ülkeden ithalatçıların katılımı ile gerçekleşecek.

Her yıl estetik ve ergonomik ürünleri ile gelişmeye devam eden Türkiye mobilya sektörü MODEKO fuarı ile birlikte yabancı ülkelerde ki ithalatçılarla tanışma şansını yakalıyor. Sektörün öncü isimlerinin de katıldığı fuar birçok yabancı İthalatçının katılımı ile birlikte daha anlam kazanıyor.

Ege Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Müjdat Kemer, tarafından yapılan açıklamada Türk mobilya sektörünün 2023 yılı için 6 milyar dolarlık ihracat hedefi ortaya koyduğunu, bu hedefe ulaşmak için her fuarı fırsat olarak gördüklerini belirtti.

MODEKO 2012 Fuarını, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Filipinler, Filistin, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, İspanya, İsrail, Katar, Kıbrıs, Kırgızistan, Kosova, Libya, Lübnan, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Umman, Ürdün ve Yunanistan ülkelerinden ithalatçı yabancı ziyaretçileri ile birlikte, toplam 24,528 kişi ziyaret etmiş. 2013 yılında daha fazla ziyaretçinin beklendiği fuar şimdiden merak uyandırmaya başladı.


One Comment »

  1. Hatice Yıldız 29 Kasım 2013 at 10:30 - Reply

    mobilya fuarlarını yakından takip ediyorum. eğer siz de benim gibi bu konulara meraklıysanız çok güzel mobilya fuarları oluyor kaçırmamanızı tavsiye derim.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica