Jaluzi Perde İle Hayat Çok Kolay

Yönetici 10 Ekim 2013 1
Jaluzi Perde İle Hayat Çok Kolay

Jaluzi Perdeler kullanışlı, dayanıklı, uygulama alanı geniş olan birçok renk ve farklı materyal çeşitliliğine sahip bir ürün grubudur.

Jaluzi perdelerin ev ve ofislerde sıklıkla tercih edilmesinin sebebi kontrolünün pratik olması, dekoratif ve estetik bir ürün olmasıdır.

Farklı çeşitlerileri bulunan jaluzilerden ahşap olanları mekana sıcak ve rahat bir ambiyans katarlar. Sadece işlevsel değil aynı zamanda dekoratif bir üründürler. Kullanıldığı yerlerin genel dekorasyonuna uyum sağlarlar. Mobilya ve parkelerle bütünleştirip şık bir görüntü sağlanabilir.

Alüminyum Jaluzi perdeler, özellikle ofislerde ve modern dekorasyonlu mekanlarda tercih edilir. Güneş ışınlarını kıran ve sadece aydınlığı içeriye alan, 21micron alüminyum yapraklarından yapılan hafif kullanışlı bir perde çeşididir. Düz, simli, ahşap desenli, perfore, çift cam arası, butonlu seçenekleri bulunmaktadır. Tavana duvara ve pencere doğramalarına kolay monte edilen alüminyum jaluziler pencere ve kapı gibi hareketli alanlarda ip ya da çelik telden imal edilen zıgıl adı verilen, sağ ve sol kenarlarına açılan deliklerin içinden geçirilerek uygulanan sistem yardımıyla sabitlenebilir. Alüminyumdan üretildiği için eğimli mekanlarda uygulaması rahatlıkla yapılabilir.

PERDE-1


One Comment »

  1. derya uygar 27 Şubat 2014 at 16:56 - Reply

    jaluzi perdeler balkon dekorasyonuna çok yakışıyor. geçen sene balkonuma cam balkon yaptırmıştım jaluzi perde aldım muhteşem oldu.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica